Garanti BBVA, üniversiteli gençleri davet ediyor

Toplumsal fayda yaratmayı ana sorumluluğu olarak gören ve gönüllülük faaliyetlerine katılan bireylerin de toplumsal kalkınma açısından önemli bir dönüştürücü güce sahip olduğuna inanan Garanti BBVA; yeni projesiyle üniversiteli gençlerin gönüllülük bilinçlerini ve motivasyonlarını artırmayı hedefliyor.

30 Ocak 2020 Perşembe, 17:16
Abone Ol google-news

Garanti BBVA, 7-13 yaş arasındaki çocukların yeteneklerini keşfetmelerini ve geliştirmelerini sağlamak üzere, dezavantajlı bölgelerde saha ve eğitim çalışmaları yürüten SosyalBen Vakfı ile “Müziğe Gönül Verenler” atölyesi kapsamında bir araya geliyor. 

Bu atölyeye gönüllü eğitmenlik yapmak üzere başvuran üniversite öğrencileri, vakıf tarafından yürütülen değerlendirme sürecini başarıyla tamamladıktan sonra düzenlenecek saha çalışması ile çocuklarla toplamda 12 saatlik bir atölye çalışmasına katılacak. Müziğe Gönül Verenler atölyesinde gönüllü eğitmenlik yapan üniversiteli gençler; çocukların sosyal gelişimlerini destekleyecek, onların daha özgüvenli ve daha mutlu bireyler olarak yetişmesine katkıda bulunacak. Gençler arasında gönüllülüğe dair farkındalığı artırmanın önemine inanan Garanti BBVA, projedeki gönüllü gençlere Babylon’da düzenleyeceği 2020 konserlerine ücretsiz giriş hakkı sunacak.