Gülen'le fotoğrafı çıkan AKP'li vekilden açıklama: Havuzlu villada oturmuyoruz

Fethullah Gülen'le Pensilvanya ziyaretinde poz veren AKP'liler arasında yer alan eski milletvekili Adem Tatlı, "Bizim bu hain yapıyla asla bir bağımız olamaz. Biz paralel yapıdan zengin olmuş hainler gibi havuzlu villalarda değil kirada oturuyoruz" dedi.

Yayınlanma: 27.09.2016 - 16:13
Abone Ol google-news

Eski AKP Giresun Milletvekili Adem Tatlı, isim vermeden AKP'li bazı eski bakanları kastederek, ‘'Bu hainlere, daha yakın zamanda açık açık sahip çıkan bakanlık yapmış siyasetçilerin fotoğrafları neden yayınlanmıyor? Cumhurbaşkanımıza meydan okuyan açıklamalar yaparak FETÖ deccalına sahip çıkan AK Partinin önde gelen siyasetçilerinin bu hainle fotoğrafı neden paylaşılmıyor" diye sordu.

‘İDAMA RAZIYIM’

Tatlı yaptığı yazılı açıklamada, fotoğrafın ortaya çıkarılmasının, "kripto paralelci siyasetçileri kamufle etmek ve hedef şaşırtmak" için yapıldığını savundu ve şöyle dedi: ‘'Milletvekili olduğumuz dönemde dershane tartışmalarının ortaya çıktığı bir ortamda partimiz tarafından grup yönetimi olarak gönderildik. Gizli ya da şahsi bir ziyaret değildir. Biz siyasetçiler terörist başı FETÖ ve yandaşlarının neler düşündüğünü, neler konuştuğunu da bilmek durumundayız. Gizli kapaklı bir ziyaret olsa fotoğraf çektirmez poz vermeyiz.''

'AKP'NİN ÖNDE GELENLERİ'

"Hayatımın herhangi bir evresinde bu hain terör örgütüyle bir bağım bulunursa idama bile razıyım. Kimin çocukları paralelin okulunda okuyor, kim paralelci dernekler kuruyor, kim paralelin haberleşme ağı bylock kullanıyor onları ortaya çıkarsınlar. Bu hainlere daha yakın zamanda açık açık sahip çıkan bakanlık yapmış siyasetçilerin fotoğrafları neden yayınlanmıyor? Cumhurbaşkanımıza meydan okuyan açıklamalar yaparak FETÖ deccalına sahip çıkan AK Parti’nin önde gelen siyasetçilerinin bu hainle fotoğrafı neden paylaşılmıyor?"

AKP'li vekillerin Fethullah Gülen'le fotoğrafı ortaya çıktı: Topu Bülent Arınç'a attılar

Muhalefetten AKP'lilerin Gülen fotoğrafına tepki yağdı


En Çok Okunan Haberler