Haftanın Sanat Çizelgesi

Turhan Selçuk sergisi 30 Mart'a kadar İMOGA, İstanbul Grafik Sanatlar Müzesi'nde. İşte haftanın diğer sanat etkinlikleri...

14 Mart 2011 Pazartesi, 07:13
Abone Ol google-news

 

SERGİ

■ Yeşim Zümrüt’ün “Yolda Çalışma Var” isimli sergisi 16 Mart’ta başlayıp 1 Nisan’a kadar Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi Sarnıç Galerilerinde.

■ Emin Turan’ın “Göz” isimli sergisi 15 Mart’ta başlayıp 5 Nisan’a kadar Evin Sanat Galerisi’nde. (0 212 265 81 58)

■ Dimiter Hristoff’un “Remembering Istanbul” isimli sergisi 17 Mart’ta başlayıp 7 Nisan’a kadar C.A.M Galeri’de. (0212 2457975)

■ Gürbüz Doğan Ekşioğlu’nun “Bitmeyen Öykü” isimli sergisi 16 Mart’ta başlayıp 9 Nisan’a kadar Galeri Işık’ta. (0 212 233 12 03)

■ Ayşe Kazancıgil Döler’in “İsmiyok” isimli sergisi 15 Mart’ta başlayıp 2 Nisan’a kadar Teşvikiye Galeri Oda’da. (0 212 259 22 08)

■ Rauf Tuncer’in “Altaylardan Anadoluya” isimli sergisi 15 Mart’ta başlayıp 31 Mart’a kadar Cumhuriyet Sanat Galerisi’nde. (0 212 245 78 32)

■ Fikret Otyam ve Filiz Otyam’ın resim ve dokuma keçe sergileri 15 Mart’ta başlayıp 17 Nisan’a kadar Toprak Sanat Galerisi City’s Nişantaşı’nda. (0533 312 21 10)

■ İsmet Doğan’ın sergisi 17 Mart’ta başlayıp 8 Nisan’a kadar ALANistanbul-II’de. (0 212 252 94 53)

■ Beril Anılanmert’in “Dönemler” isimli sergisi 17 Mart’ta başlayıp 30 Nisan’a kadar Mine Sanat Galerisi’nde. (0 2 1 2 2 3 2 3 8 1 3)

■ “Zaman ve İzdüşüm” isimli karma sergi 17 Mart’ta başlayıp 29 Mart’a kadar Bahariye Sanat Galerisi’nde. (0216 414 55 06)

■ Tılsımlı Haller isimli karma sergi 14 Mart’a kadar The Marmara Pera’da. (0212 292 00 38)

■ Ara Güler’in “İstanbul ve İstanbul’un Edebiyatçıları” isimli sergi 15 Mart’a kadar Caddebostan Kültür Merkezi’nde. (0 216 368 58 87)

■ Sait Zaimkeleş’in “Deneysel Tavırlar ” isimli sergi 15 Mart’a kadar Zerdüşt Sanat Merkezi’nde. (0212 224 03 10)

■ Ertuğ Atlı’nın heykel sergisi 15 Mart’a kadar Meke Sanat Galerisi’nde (02122923470)

■ Suluboya Ressamları Grubu 40. Yıl Sergisi 15 Mart’a kadar Cemal Reşit Rey Konser Salonu Fuayelerinde devam edecek. (0212 231 54 97)

■ Genco Gülan’ın “Razruşenye” isimli sergisi 16 Mart’a kadar Galeriartist’te devam edecek. (0212 227 68 52)

■ Haydarpaşa isimli karma sergi 16 Mart’a kadar Fransız Sokağı Kültür Merkezi’nde. (0212 251 52 42)

■ Mounir Fatmi’nin “Megalopoller” isimli sergisi 19 Mart’a kadar Akbank Sanat’ta. (0212 252 35 00)

■ Erdağ Aksel’in “Aile Benzerliği” adlı sergisi 19 Mart’a dek Galeri Nev’de . (0212 231 67 63)

■ Ekrem Yalçındağ’in “Impressions from the Streets” adlı sergisi 19 Mart’a dek Dirimart’ta. (0 212 291 34 34 )

■ Habip Aydoğdu’nun “Norgunk” adlı sergisi 19 Mart’a dek Almelek Sanat Galerisi’nde. (0 212 265 38 51)

■ Sadakat Sevindik’in “Genesis’ten . . . Nereye?” başlıklı sergisi 19 Mart’a dek İstanbul Yeminli Mali Müşavirler Odası Sergi Salonu’nda . (0 216 310 54 04)

■ Ercüment Tarhan’nun “Kıyı ile Konuşmalar” adlı sergisi 19 Mart’a dek Doruk Sanat Galerisi’nde. (0 212 252 05 35)

■ Nurhan Kiremitçi Bayraktar’ın “Keşfü - l Düş” isimli sergisi 19 Mart’a kadar Ormo Sanat Galerisi’nde devam edecek.(0212 252 00 47)

■ “Çarlık Rusya’sından Sahneler: Rus Devlet Müzesi Koleksiyonu’ndan 19. Yüzyıl Rus Klasikleri” sergisi 20 Mart’a kadar Pera Müzesi’nde. (0212 334 99 00)

■ Frida Kahlo ve Diego Rivera’nın sergisi 20 Mart’a kadar Pera Müzesi’nde. (0212 334 09 00)

■ Refik Anadol’un “Minus Feld” isimli sergisi 20 Mart’a kadar Amerikan Hastanesi Sanat Galerisi “Operation Room”da. (0212 444 3 777)

■ Malik Bulut’un “Öz” isimli sergisi 20 Mart’a kadar Galeri Selvin’de. (0212 263 74 81)

■ Plato Meslek Yüksekokulu, Rejenerasyon.011 isimli sergi 20 Mart’a kadar Plato Sanat’ta. (0212 621 12 47)

■ Hürrem Sultan’dan Sultan Süleyman’a Aşk Mektupları sergisi 21 Mart’a kadar Airport Outlet Center’da. (0212 213 48 12)

■ Zehra Başaran’ın sergisi 22 Mart’a kadar Artisan Sanat Galerisi’nde devam edecek.(0 212 247 90 81)

■ Güzin Tangör’ün sergisi 22 Mart’a kadar Dega Sanat Galerisi’nde devam edecek.(0216 373 32 00)

■ Ahmet Sayar’ın sergisi 23 Mart’a dek İstasyon Sanat Galerisi’nde devam edecek. (0212 252 92 22)

■ Aşkım Akyıldız’ın “İpek-ten bedenler ” isimli sergisi 24 Mart’a dek Hobi Sanat Galerisi’nde devam edecek. (0 212 225 23 37)

■ Hüseyin Arda’nın heykel sergisi 25 Mart’a dek Maçka Modern Art Gallery’de. (0212 259 45 13)

■ Yılın Genç Ressamı ve Heykeltıraşı sergisi 25 Mart’a kadar rh Art Gallery’de devam edecek.(0 212 224 74 31)

■ Mehmet Çağlarer’in “Başka Dünyanın İnsanları” isimli sergisi 25 Mart’a dek Küçükçekmece Belediyesi Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi’nde. (0212 470 6 170)

■ Bayram Candan’ın “Aciliyet” isimli sergisi 26 Mart’a dek Galeri Apel’de devam edecek. (0212 292 72 36)

■ Selin Kocagöncü’nün “Oturan var mı?” isimli sergisi 26 Mart’a dek Kuledibi, Manzara Perspectives’de devam edecek. (0212 292 72 36)

■ Arslan Sükan’ın “Siz Uyurken” isimli sergisi 26 Mart’a kadar GALERIST Tepebaşı’nda devam edecek.(0 212 244 8230)

■ Ayşe Erkmen’in “Kendi Kendine” isimli sergisi 26 Mart’a dek Rampa’da. (0212 327 08 00)

■ Hüseyin Çağlayan’ın “Yakınlık Sensörleri” isimli sergisi 26 Mart’a dek Galerist’te. (0212 244 8230 )

■ Onur Gülfidan’ın “göründüğü gibi değil” isimli sergisi 26 Mart’a de kartSümer’de. (0 212 252 42 96)

■ Işıl Özışık’ın sergisi 27 Mart’a dek Doku Sanat Galerisi’nde devam edecek. (0 212 246 24 96)

■ Mithat Şen’in sergisi 27 Mart’a dek Beşiktaş, Bali Art Galeri’de devam edecek.

■ Vivi’nin “Aslı Gibi Değildir” isimli sergisi 27 Mart’a dek Schneidertempel Sanat Merkezi’nde devam edecek. (0212 249 01 50)

■ Deniz Beşer’in “Mektup” sergisi 27 Mart’a dek PASAJist’te devam edecek. (0533 659 15 65)

■ Salih Keleş’in “Şehrin Ritmi” isimli sergisi 29 Mart’a dek Çırağan Palace Kempinski Sanat Galerisi’nde devam edecek. (0212 326 46 46)

■ Gül Erali’nin seramik sergisi 29 Mart’a dek Kızıltoprak Sanat Galerisi’’nde devam edecek. (0216 418 38 06)

■ Oral Ünlü’nün “Ne’Den” isimli sergisi 30 Mart’a dek Galeri Artist Çukurcuma’da. (0212 251 9163)

■ Turhan Selçuk’un sergisi 30 Mart’a dek İstanbul Grafik Sanatlar Müzesi’nde (IMOGA). (0216 470 92 92)

■ Bedri Rahmi Eyüboğlu 100 yaşında etkinlikleri kapsamında “Erken Sevdalar” isimli sergi 31 Mart’a kadar Galerimart’ta. (0212 227 31 57)

■ Turhan Selçuk sergisi 30 Mart’a kadar İMOGA, İstanbul Grafik Sanatlar Müzesi’nde. (0216 470 92 92)

■ Tansel Türkdoğan’ın “Minimal Boşluk İzleri” isimli sergisi 31 Mart’a kadar Kare Sanat Galerisi’nde devam edecek.(0212 240 44 48)

■ İlke Kutlay’ın “Superego” isimli sergisi 31 Mart’a kadar Merkur Art Gallery’de devam edecek.(0212 231 69 87)

■ Kadri Özayten’in “Yeryüzü Düşleri” isimli sergisi 31 Mart’a kadar Kültür Üniversitesi Ataköy Yerleşkesi’nde devam edecek.(0212 498 41 46)

■ Yahya Bağcı’nın “Througn The Looking Glass” isimli sergisi 31 Mart’a kadar Mac Art Gallery’de devam edecek.(0212 343 85 40)

■ Kerim Yetkin’in sergisi 31 Mart’a kadar İlayda Sanat Galerisi’nde devam edecek.(0 212 227 92 92)

■ H. Avni Öztopçu’nun sergisi 31 Mart’a kadar Mine Sanat Galerisi’nde devam edecek. (0 2 1 6 3 8 5 1 2 0 3)

■ İzinden Yürümekisimli karma seramik sergisi 31 Mart’a kadar İstanbul Modern Sanatlar Galerisi’nde devam edecek. (0212 288 48 48)

■ Ayşe Balyemez’in “2011 Kışı” isimli sergisi 1 Nisana kadar Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi Sarnıç Galerilerinde.

■ Genç Figür Karma Resim Sergisi 2 Nisan’a kadar Akademililer Sanat Merkezi’nde devam edecek.(0 212 245 02 29)

■ Sinem Çimen’in “Kalabalık Yalnızlıklar” isimli sergisi 2 Nisan’a kadar Terakki Vakfı Sanat Galerisi’nde devam edecek. (0 212 351 00 60 )

■ Can Erçin’in “Kağıttan Şeyler” isimli sergisi 2 Nisan’a kadar 44A Sanat Galerisinde devam edecek. (0212 233 33 80)

■ Mehmet Ayanoğlu’nun “Tam Zamanı” isimli sergisi 3 Nisan’a kadar Bilsart’ta devam edecek. (0212 258 12 46)

■ Yusuf Katipoğlu’nun sergisi 5 Nisan’a kadar Harmony Sanat Galerisi’nde. (0216 553 21 67)

■ Gülden Artun’un sergisi 6 Nisan’a dek Tem Sanat Galerisi’nde devam edecek. (0212 247 08 99)

■ Ticaret Yolları isimli sergi 7 Nisan’a dek Piartworks’de devam edecek. (0212 293 71 03)

■ Mert Diner’in “Organizma” isimli sergisi 8 Nisan’a dek Olcayart Galeri’de devam edecek. (0216 411 1713)

■ Dejan Kaludjerovic, Hacer Kıroğlu, Elif Öner ve Neriman Polat’ın “Uyku ve Gölge” isimli sergisi 8 Nisan’a kadar Siemens Sanat’ta. (0212 334 1104)

■ Gül Ilgaz’ın “Hava Kararmadan” isimli sergisi 9 Nisan’a kadar Daire Sanat’da . (0212 252 52 59)

■ Suluboya Ressamlar Grubu’nun 40. Yıl Sergisi 12 Nisan’a kadar Alta Sanat Galerisi’nde. (0212 282 69 65)

■ Mart Kedileri isimil sergi 14 Nisan’a kadar Ürün Sanat Galerisi’nde devam edecek.(0216 363 12 80)

■ Yedinci Kıta isimil karma resim sergisi 15 Nisan’a kadar Pg Art Gallery’de devam edecek.(0212 252 80 00)

■ Marie Ozanne’nin “Özgür Kadınlar” isimli sergisi 15 Nisan’a kadar Fransız Kültür Merkezi’nde.(0212 393 81 11)

■ Mevlut Akyıldız’ın resim sergisi 16 Nisan’a kadar İş Bankası Kibele Sanat Galerisi’nde devam edecek.(0212 438 63 50)

■ Türkiye insan Hakları Vakfı 20. Yıl Sergisi 22 Nisan’a kadar DEPO’da. (90 212 292 39 56)

■ Mengü Ertel’in “Tepe tepe kullanıyorum hülyalarımı” başlıklı sergisi 23 Nisan’a kadar Yapı Kredi Kültür Merkezi’nde devam edecek.(0212 252 47 00)

■ Hanedan ve Kamera-Osmanlı Sarayından Portreler isimli sergi 24 Nisan’a kadar Vehbi Koç Vakfı Sadberk Hanım Müzesi’nde. (0212 284 63 63)

■ Jean - Luc Guerin’in sergisi 24 Nisan’a dek Galeri Baraz’da devam edecek. (0 212 225 47 02)

■ Şehvetin Tadı isimli sergi 26 Nisan’a dek Piramid Sanat’ta devam edecek. (0212 297 31 15 )

■ Gogi Çagelişvili’nin “İstanbul Etkisi” isimli sergisi 28 Mayısa dek Pirosmani Sanat Galerisi’nde devam edecek. (0212 252 68 12)

■ “Öner Kocabeyoğlu koleksiyonundan XX. Yüzyılın 20 Modern Türk Sanatçısı” isimli sergi 19 Haziran’a dek Santralistanbul’da devam edecek. (0 212 292 13 13)
         
 
 MÜZİK


■ ‘Kadıköy Süreyya Operası Sahnesi’nde bugün “Toros Can ‘İki Kontrast Sonat’” konseri izlenebilir. (0 216 346 15 31)

■ ‘Ghetto’da bugün “Kaybedenler Kulübü Soundtrack Partisi”, çarşamba günü “Café Aman Istanbul”, perşembe günü “Barana”, cuma günü “Cem Adrian - Kayıp Çocuk Masalları” ve cumartesi günü “Kangroove” konseri izlenebilir. (0 212 251 75 01)

■ ‘Salon’da yarın “Salonâda Keyifli Klasikler - Çellistanbul” ve cumartesi günü “Joan as Police Woman” konseri izlenebilir. (0 212 334 07 52)

■ ‘Jolly Joker Balans’ta yarın “Cengiz Özdemir: Madımak Hayalleme”, çarşamba günü “Soner Sarıkabadayı”, perşembe günü “Rock FM 13 Yaşında: Aylin Aslım - Aydilge - Dört x Dört”, cuma günü “MFÖ” ve cumartesi günü “Gripin” konseri izlenebilir. (0 212 249 07 49)

■ ‘Babylon’da yarın “Timuçin Esen”, perşembe günü “Levent Yüksel Akustik”, cuma günü “Delorean”, cumartesi günü ise “Shantel DJ Set” konseri izlenebilir. (0 212 292 73 68)

■ ‘Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda yarın “Kar-ı Natık ve Anlattıkları”, çarşamba günü “Kent Orkestrası”, perşembe günü “Güray Hafiftaş: Kahramanlar ve Türküleri”, cumartesi günü “Melihat Gülses: Semai Kahvehanesi” ve pazar günü “Atilla Aldemir” konseri izlenebilir. (0 212 231 54 97)

■ ‘Caddebostan Kültür Merkezi’nde çarşamba günü “Kanun ve Piyano İkilisi” ve pazar günü “Tekfen Filarmoni Orkestrası” konseri izlenebilir. (0 216 386 29 49)

■ ‘Fulya Gösteri Merkezi’nde çarşamba günü “Paolo Restani”, cuma günü “İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası” ve cumartesi günü “Tekfen Filarmoni Orkestrası” konseri izlenebilir. (0 212 215 60 29)

■ ‘Istanbul Jazz Center’da perşembe, cuma ve cumartesi günü “Dave Schnitter Quartet” konseri izlenebilir. (0 212 327 50 50)

■ ‘Borusan Müzik Evi’nde perşembe günü “Akademik Trio”, cuma günü “Kerem Görsev Trio & Ayhan Sicimoğlu: Latin ve Caz Buluşması” ve cumartesi günü “Ankara Nefesli Beşlisi” konseri izlenebilir. (0 212 336 32 80)

■ ‘Lütfi Kırdar UKSS’de perşembe günü “Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası” konseri izlenebilir. (0 212 373 11 00)

■ ‘Romeo Juliet İstanbul’da perşembe günü “Carmen Souza”, cuma günü “Caz Ağacı Vol. 2”, cumartesi günü “Leman Sam - Hüsnü Şenlendirici” konseri izlenebilir. (0 212 243 85 80)

■ ‘İş Sanat Kültür Merkezi’nde cumartesi günü “Vadim Repin (keman) - Nikolai Lugansky (piyano)” konseri izlenebilir. (0 212 316 10 83)


OPERA BALE

■ Kadıköy Süreyya Opera Sahnesi’nde yarın ve perşembe günleri saat 20.00’de, cumartesi günü saat 16.00’da “Senfonik Minyatür” adlı bale gösterisi sahnelenecek. (0216 346 15 31)

■ Fulya Konser Salonu’nda cumartesi günü saat 11.00’de “Müziğe Dokunmak” adlı çocuk müzikali sahnelenecek. (0212 252 11 11)


TİYATRO


■ Devlet Tiyatroları Cevahir Sahnesi Salon 1’de “Kadın Sığınağı” salı, çarşamba, perşembe, cuma 20.00, cumartesi 15.00 ve 20.00, pazar 15.00. Cevahir Sahnesi Salon 2’de “King Kong’un Kızları” salı, çarşamba, perşembe, cuma 20.00, cumartesi 15.00. Üsküdar Tekel Sahnesi’nde “Bedensiz Kadın” salı, perşembe 20.00, cumartesi 15.00 ve 20.00. Üsküdar Stüdyo Sahne’de “Baştan Çıkarma” çarşamba, cuma 20.00, pazar 15.00. Küçük Sahne’de “Vahşet Tanrısı” salı, çarşamba, perşembe, cuma 20.00, cumartesi 15.00 ve 20.00, pazar 15.00. Küçükçekmece Sahnesi’nde “Karanlık İşler” perşembe, cuma 20.00, cumartesi 15.00 ve 20.00, pazar 15.00. Feridun Karakaya Sahnesi’nde “Temiz Ev” cuma 20.00, cumartesi 15.00 ve 20.00, pazar 15.00. (0 212 292 39 00)

■ İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları F.Reşat Nuri Sahnesi’nde “Ben Sinema Artisti Olmak İstiyorum”, Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde “Tehlikeli İlişkiler”, Kâğıthane Sadabad Sahnesi’nde “Tarla Kuşuydu Juliet” , K. Haldun Taner Sahnesi’nde “Zırhlı Kurt”, Ümraniye Sahnesi’nde “Düşüş”, Üsküdar Müsahipzade Sahnesi’nde “Buluşma Yeri”, Üsküdar K. Yılmazer Sahnesi’nde “Çığ”, çarşamba ve cumartesi 15.00 ve 20.30, perşembe, cuma 20.30, pazar 15.00. GOP Ferih Egemen Sahnesi’nde “Uğur Böceği” cuma 10.30 ve 13.30, “Pırlatan Bal” cumartesi pazar 11.00. Kağ. Küçük Kemal Sahnesi’nde “Boncuk” perşembe, cuma 10.30 ve 13.30. (0 212 455 39 00)

■ Bakırköy Belediye Tiyatroları Müşfik Kenter Sahnesi’nde “Medeni Hali: Kadın” perşembe 20.30, “Tersine Dünya” cuma 20.30, “Meyve Bahçesi Bizim Olacak” cumartesi 11.00, “Dava” cumartesi 20.30, “Meyhavlar Tiyatrosu” pazar 11.00, “Aklı Havada” pazar 15.30. Turhan Tuzcu Sahnesi’nde “Şişman Domuz” çarşamba 20.30. (0 212 661 38 95)

■ Dostlar Tiyatrosunun “Nereye Gidiyoruz” oyunu çarşamba 20.30 Caddebostan Kültür Merkezi, cumartesi 20.30, pazar 15.00 Muammer Karaca Tiyatrosu. (0 212 252 59 35)

■ Tiyatro Pera’da “Dobrinja’da Düğün (Bir Günün Trilogyası) cuma 20.00, “Şerefe Hatıralar (İstanbul 1955)” cumartesi 20.00, pazar 18.30. (0 212 245 44 60)

■ Kenter Tiyatrosu’nda “Müşfik Kenter’i Dinliyorum” perşembe, cuma 20.00. “Aşk Mektupları” cumartesi, pazar. (0 212 247 36 34)

■ Oyun Atölyesi’nde Tiyatroadam “Generaller, Savaş ve Barbekü” bugün ve yarın 20.30, Oyun Atölyesi “Macbeth” perşembe, cuma, cumartesi 20.30, pazar 16.00. (0 216 345 39 39)

■ Tiyatro Kedi’nin “Pazar Günkü Cinayet” çarşamba 20.30 Akatlar Kültür Merkezi. (0 212 257 79 36)

■ Semaver Kumpanya’nın “Resm-i Geçit” bugün 20.30 İKSV Salon. “Memo’nun Önlenemez Yükselişi” cumartesi 13.30 Beyoğlu Maya Sahnesi. “Paki ve Sevgi Çiçekleri” saat 14.00’te Açı Okulları’nda. “Titus Andronicus” cumartesi 20.30 Çevre Tiyatrosu. (0 212 589 57 59)

■ Kumbaracı50’de Volt Tiyatro Grubu “Tilt” salı 20.30, Tiyatro Ekip “Oyun Sonu” çarşamba 20.30, Merve Engin “Kıyıya Oturmanın Böylesi” perşembe 20.30, Altıdan Sonra Tiyatro “444” cumartesi 20.30, pazar 15.00, Altıdan Sonra Tiyatro “O.B.E.B (Ortak Bölenlerin En Büyüğü) bugün 20.30, Tiyatro Boyalı Kuş “İadesiz Taahhütsüz” çarşamba 20.30, Tiyatro Güzelşey “Sel” perşembe 20.30, Tiyatro Baykuş “Gece O Kadar Kirliydi Ki İkisi De Kayboldu” cuma 20.30. (0 212 243 50 51)

■ Tiyatro Dot’ta “Kutlama” cumartesi, pazar 21.00. “Kutlama”, Koleksiyon Kampüsü’nde yer alan özle ısıtmalı bir çadırda sahneleniyor. “Alışveriş ve S***ş” perşembe, cuma, cumartesi 21.00, pazar 17.00. (0 212 232 44 40)

■ Tiyatro Stüdyosu’nun “Vanya Dayı” oyunu salı 20.30 Kadıköy Halk Eğitim Merkezi (0 216 386 65 89)

■ Maya Sahnesi’nde bugün Tiyatro Araştırma Laboratuvarı (TAL) tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde sahnelenen “Troyalı Kadınlar” 18.00 ve 20.30’da, cumartesi 20.30’da. Nihal Geyran Koldaş“Gece Tarlabaşı Bulvarından Meydana Çıkmak” salı 20.00 ve 21.00, Asya Prodüksiyon Tiyatrosu “Basit Bir Ev Kazası” çarşamba 20.30, BGST Tiyatro Boğaziçi “Yeni Bir Hayat İçin” cuma 20.30, Semaver Kumpanya “Memo’nun Önlenemez Yükselişi” cumartesi 13.30, BGST Tiyatro Boğaziçi “Gülüşün Güller Açsın” pazar 18.00.

(0 212 252 74 52)

■ Tiyatro Öteki Hayatlar “Faty’te Son Tango” cuma 20.30 Oyuncular Kahvesi. “Adam” cuma 20.30 Oyuncular Kahvesi.

(0 212 245 13 14)

■ Mekan Artı’da Myth “Porno Club” salı 20.30, Fabrika Sanat “Orda” perşembe 20.30, Actors Without Borders “Kebap” bugün 20.30, Esmeray “Cadının Bohçası” çarşamba 20.30, Tiyatro Ekip “Oyun Sonu” salı 20.30, Tiyatro Artı “Kök” cumartesi 20.30, Tiyatro Artı “Sesler” cuma 20.30, (0 212 224 57 56)

■ Talimhane Tiyatrosu’nda Özer Arslan “A4” perşembe 20.30, “Weisman ile Kızılyüz” cuma, cumartesi 20.30. (0 212 238 85 09)