Halit Ergenç sevgilisine şiddet uygulayan Ozan Güven’i savundu: Alnının akıyla çıkacak

Oyuncu Halit Ergenç, sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı gerekçesiyle 13 yıl hapsi istenen Ozan Güven'le ilgili tepki çeken açıklamalar yaptı. Ergenç, Babil dizisinde başrolü paylaştığı Güven'le ilgili "Ozan'ın bu olaydan alnının akıyla çıkacağına inanıyorum. Kararlarına saygı duyuyorum" dedi.

18 Ağustos 2020 Salı, 10:28
Halit Ergenç sevgilisine şiddet uygulayan Ozan Güven’i savundu: Alnının akıyla çıkacak
Abone Ol google-news

Oyuncu Ozan Güven, sosyal medya uzmanı sevgilisi Deniz Bulutsuz'a evinde saatlerce darp uyguladığı gerekçesiyle gündeme gelmişti. Bulutsuz'a şiddet uyguladığı için 13,5 yıl hapsi istenen Güven, başrol oynadığı Babil dizisinin yapım şirketiyle anlaşmalarını feshetti.

Bir mekan çıkışı aracına binerken gazetecilere konuşan Halit Ergenç ise Babil dizisinde başrolü paylaştığı Ozan Güven hakkında tartışma yaratan ifadeler kullandı.

‘MUTLAKA ORADA BİR ŞEY OLMUŞTUR’

Güven ile ilgili açıklama yapan Halit Ergenç, şu ifadeleri kullandı:

"Ozan’ın takdiridir. Ben Ozan’ı çok severim, uzun zamandır da tanırım. Sevgimiz baki. Böyle bir olay geldi başına. Ben buradan alnının akıyla çıkacağını düşünüyorum. Mutlaka adalet yerini bulacaktır. Öyle bir karaktere sahip olduğuna hiç şahit olmadım. Mutlaka orada bir şey olmuştur. Adalet çözecektir olayı. Herkesin hakkında hayırlısı."