Hande Erçel'in annesi son yolculuğuna uğurlandı

İstanbul’da bir süredir kanser tedavisi gören oyuncu Hande Erçel’in annesi Aylin Erçel yaşamını yitirdi. Yaşam savaşını kaybeden Aylin Erçel için Zincirlikuyu Camii’nde cenaze töreni düzenlendi.

12 Ocak 2019 Cumartesi, 17:26
Abone Ol google-news
<video:1199604>

 

 

Ünlü oyuncu Hande Erçel’in kanser tedavisi gören annesi Aylin Erçel yaşamını yitirdi. Annesinin ölümüyle yıkılan Hande Erçel’e sevenleri sosyal medya üzerinden binlerce mesaj gönderdi. Hayatını kaybeden Aylin Erçel için bugün Zincirlikuyu Camii’nde cenaze töreni düzenlendi.

Törende, Hande Erçel taziyeleri kabul ederken ayakta durmakta güçlük çektiği görüldü. Annesini kaybeden Hande Erçel’i arkadaşları yalnız bırakmayarak teselli etmeye çalıştı. Aylin Erçel’in cenazesine Murat Dalkılıç, Bestem Su Özdemir, Tolga Sarıtaş, Tolgahan Sayışman, Ahmet Mümtaz Taylan gibi sinema ve dizi oyuncuları katıldı.

Hayatını kaybeden Aylin Erçel için rahmet dileyen Murat Dalkılıç, ’’Allah rahmet eylesin, güzel bir melek göçtü. Allah huzura kavuştursun’’ ifadelerini kullanarak üzüntüsünü dile getirdi.

Zincirlikuyu Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Aylin Erçel, Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedildi.