Homedics Türkiye pazarında

Genel merkezi Amerika'da bulunan dünyanın en büyük masaj aletleri markası Homedics, 60'ın üzerinde ülkeden sonra Gizpa distribütörlüğünde Türkiye pazarına adım attı.

Yayınlanma: 23.09.2011 - 19:30
Abone Ol google-news

Homedics, gelişen modern dünyanın konfor ihtiyaçlarına çözüm arayan anlayışıyla, masaj aletlerinin yanı sıra wellness, güzellik, dekor ve uyku çözüm ürünleri ile ürün yelpazesini daima geniş bir tabanda tutuyor.

Ürünleriyle sağlık unsurunu ilk planda tutan Homedics, doğru bir masajla dinamikleşen vücudun strese meydan okuyacağı bilinciyle, sektöründeki tek profesyonel marka olma niteliğini taşıyor. Dünya nüfusunun büyük bir bölümü gün boyu stresli ve yorucu işlerde çalışmak zorunda. Homedics, stresi ve gerginliği en aza indirgeyebilmek için, kullanıcılarına iş ortamında bile maksimum konfor sağlıyor. Özellikle masaj minderleri grubu ile rahatlığı işinizden arabanıza kadar taşıyor. Spa ve wellness merkezlerine ödeyeceğiniz astronomik rakamlar yerine Homedics’i tercih ederek bu benzersiz konforu sevdiklerinizle birlikte yıllarca yaşama ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

Elektroworld ve Mediamarkt’larda satışı gerçekleşen Homedics, 2012 yılında satış ağını yaygınlaştırmayı hedefliyor.


En Çok Okunan Haberler