Hülya Koçyiğit: İnsanlar Erdoğan'a 'Allah razı olsun' diyecekler

Ünlü oyuncu Hülya Koçyiğit, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan için “Bir gün insanlar ‘İyi ki Marmaray'ı yapmış. Allah razı olsun’ diyecek, teşekkür edecek” diye konuştu. Koçyiğit'in açıklamaları sosyal medyada infial yaratarak Twitter'da trend listesine girdi.

Yayınlanma: 15.07.2016 - 22:04
Abone Ol google-news

Sabah gazetesi için “Her kafadan bir ses” ekibinin Hülya Koçyiğit ile yaptığı röportajda, “Bir dönem Akil İnsanlar Heyeti'nde yer alan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın birçok davetine de katılan sanatçı, Erdoğan'ın müthiş vizyonu olan bir lider olduğunu söylüyor” ifadeleri yer aldı.

Ünlü oyuncu Hülya Koçyiğit, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan için “Bir gün insanlar ‘İyi ki Marmaray'ı yapmış. Üçüncü havalimanını açmış. Allah razı olsun’ diyecek, teşekkür edecek” şeklinde konuştu.

Hülya Koçyiğit’in Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Cumhurbaşkanımız, aileme ve benim duruşuma saygı duyduklarını iletti. Benim de kendisine çok büyük saygım var. Bir gün insanlar ‘İyi ki Marmaray'ı yapmış. Üçüncü havalimanını açmış. Allah razı olsun’ diyecek, teşekkür edecek. Kendisi bu ülkeye çok güzel eserler bıraktı” dediği aktarıldı.

(Kaynak: Odatv)


En Çok Okunan Haberler