İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun cemaat liderine şemsiye tuttuğu fotoğraf ortaya çıktı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun Nur Cemaati Meşveret Grubu lideri Hüsnü Bayramoğlu’yla fotoğrafları sosyal medyada gündem oldu.

09 Aralık 2020 Çarşamba, 20:28
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun cemaat liderine şemsiye tuttuğu fotoğraf ortaya çıktı!
Abone Ol google-news

ODATV'de yer alan habere göre; Süleyman Soylu, Cumhurbaşkanlığı’ndaki bir resepsiyonda Hüsnü Bayram’ı “İşte Hüsnü Ağabey burada. Ağabey bize dua et, ağabey dua et. İşte Nur talebeleri, işte devletine hükümetine sahip çıkıyor, tankları durduranlar burada” sözleriyle karşılamıştı.

GÖZYAŞI DÖKMÜŞTÜ

Soylu, çocukluğundan bu yana Nurcularla birlikte olduğunu da Nur Cemaati’nin kurucusu Said-i Nursi’nin öğrencisi olan 92 yaşındaki Mehmet Fırıncı hayatını kaybettiğinde vurgulamıştı.

Fırıncı için İstanbul Fatih'teki Rüstempaşa Medresesi'de bir taziye programı düzenlenmişti. Taziye ziyaretinde bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, burada bir konuşma yaptı. Soylu, Fırıncı'yı gözyaşlarıyla anlattı. Çocukluğundan itibaren Fırıncı'yı tanıdığını belirten Soylu, Fırıncı ile en son 1,5 ay önce beraber nikah şahitliği yaptıklarını ifade etti.

SOSYAL MEDYADA DİKKAT ÇEKEN KARELER

Nurcularla anılan Bakan Soylu’nun Hüsnü Bayram’la sosyal medyada dikkat çeken kareleri tartışıldı. Bu fotoğraflardan öne çıkanı ise Soylu’nun Hüsnü Bayram’a şemsiye tuttuğu fotoğraftı.