iPhone 6s Plus’ın kutusu görüntülendi!

Apple’ın merakla beklenen iki yeni amiral gemisi iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’tan bir haber daha geldi. Japonya’da bir teknoloji blogunda iPhone 6s Plus modelinin kutusu ortaya çıktı. iPhone 6s Plus modelinin kutusu ve bahsedilen diğer detaylar haberimizde.

29 Ağustos 2015 Cumartesi, 13:27
Abone Ol google-news

9 Eylül tarihinde yapılacak olan lansmanda iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinin tanıtılacağı biliyor. Şimdiye kadar ki en büyük Apple etkinliği olacağı tahmin edilen etkinlikte yeni modeller ortaya çıkacak. Lansmandan 2 gün sonra yani 11 Eylül tarihinde yeni modeller ön siparişe sunulacak. Ardından 18 ve 25 Eylül tarihlerinde iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerini satın alabileceğiniz. Bu bilgilerden sonra şimdi de iPhone 6s Plus’ın kutusu olduğu iddia edilen bir kutunun son derece düşük çözünürlüklü bir fotoğrafı basına sızdı.


Japonya’da yayın yapan bir teknoloji blogunda paylaşılan fotoğrafta, iPhone 6s Plus yazısı açıkca görülebiliyor. Kutusunun fotoğrafını haberin içinden görebilirsiniz. Ancak şaşırtan başka iddialar var. Aynı kaynağa göre yeni modellerin pil kapasiteleri azalacak. İddiaya göre iPhone 6s modelinde 1715 mAh kapasiteli bir pil kullanılacak. iPhone 6’nın pil kapasitesi 1800 mAh idi. iPhone 6s Plus modelinde ise 2750 mAh kapasiteli bir pil tercih edilecek. iPhone 6 Plus modelinde bu rakam 2910 mAh şeklindeydi. Yeni iPhone modelleri ile ilgili ortaya çıkacak diğer bilgiler için takipte kalın.

NASA, 3D yazıcıdan uzay aracı parçası üretti!