Karanlıkta yok oldu, sabah kötü haber geldi

Barmenin denizde cesedi bulundu...

07 Mayıs 2015 Perşembe, 15:21
Abone Ol google-news

ANTALYA’nın Manavgat İlçesi’ndeki bir otelde barmen olarak çalışan 20 yaşındaki Ersan Eskici’nin dün gece sahilde kaybolduğu ihbar edildi. Bu Sabah denizde cesedi bulunan Eskici’nin kız arkadaşıyla sorun yaşadığı için intihar ettiği sanılıyor.

Gece saat 01.00 sıralarında 112 Acil Çağrı Merkezi’ne, Manavgat’ın Sorgun Mahallesi’ne bağlı Titreyengöl mevkisinde sahilde bir kişinin kaybolduğu ihbarı geince, Sahil Güvenlik Antalya Grup Komutanlığı’na bağlı sahil güvenlik botu ve dalış timi arama kurtarma çalışmasına başladı. Saat 07.00 sıralarında Otium Seven Seas Otel önünde denizde erkek cesedi olduğu fark edildi. Kıyıya çıkarılan cesedin, gece kaybolduğu ihbar edilen Ersan Eskici’ye ait olduğu belirlendi. Eskici’nin cenazesi otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Otium Seven Seas Otel’de barmen olarak çalışan Ersan Eskici’nin, dün gece mesaisinin ardından otelden ayrıldığı belirtildi. Eskici’nin kız arkadaşıyla sorun yaşadığı ve bir arkadaşına intihar edeceğiyle ilgili mesaj attığı iddia edildi.