Keyifli zaman geçirtecek 10 popüler Prime Video içeriği

Amazon Prime üyeleri, Amazon Prime Video aracılığıyla The Aeronauts, Tom Clancy's Jack Ryan, Good Omens ve The Marvelous Mrs. Maisel gibi eleştirmenlerden tam not alan popüler Amazon Original yapımlarının yanı sıra geniş bir dizi ve film seçkisine de erişebiliyor.

21 Eylül 2020 Pazartesi, 12:44
Abone Ol google-news

Amazon Prime şimdi Türkiye’de! Amazon.com.tr müşterileri, Amazon Prime ile aylık 7,90 TL’ye Prime Video’da popüler yapımlardan oluşan geniş bir dizi ve film seçkisini izleyebilirken Amazon’un ayrıcalıklı alışveriş hizmetleri ile diğer eğlence servislerinden de yararlanabiliyorlar.

Üyelik kapsamında Prime üyeleri popüler dizi ve filmleri Türkçe altyazı seçeneğiyle izleyebiliyor, favori yapımlarına web tarayıcılarından, akıllı telefon ya da tabletlerinden ya da seçili Smart TV’lerden de ulaşabiliyorlar. Prime Video aboneliği, uyumlu cihazlarda Prime Video uygulaması aracılığıyla indirilen içeriklerde çevrimdışı izleme olanağı da sunuyor.

Prime Video, Amazon Originals da dâhil eleştirmenlerden tam not alan binlerce popüler dizi ve filmi tek bir arayüzde bir araya getiriyor. İşte sizler için seçtiğimiz, Prime Video’da izleyebileceğiniz en popüler 10 Amazon Prime Video içeriği…

Spoiler: Bu yapımlar sizi mükemmel maceralara taşıyacak!

Tom Clancy's Jack Ryan

Carnival Row

Good Omens

The Marvelous Mrs. Maisel

The Man in High Castle

All or Nothing: Manchester City

Steven Gerrard’s Make Us Dream

El Corazón de Sergio Ramos

The Upside

The Aeronauts

Amazon Prime üyeleri, Prime Video’nun yanında bedava ve hızlı kargo ayrıcalıkları, üyelere özel indirim ve fırsatlar, Prime Gaming aracılığıyla ücretsiz oyunlar, oyun içi içeriklere ücretsiz erişim, Twitch.tv kanalına abonelik fırsatı ve çok daha fazlasını içeren bir pakete aylık 7,90 TL’ye sahip olabiliyor. Amazon Prime üyesiyseniz geniş bir dizi ve film seçkisini bugün izlemeye başlayabilirsiniz. Eğer hâlâ üye olmadıysanız, Amazon Prime’ı 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilir, sonrasında aylık sadece 7,90 TL karşılığında abone olabilirsiniz.

Amazon Prime’ı 30 gün boyunca ücretsiz denemek ve detaylı bilgi için: amazon.com.tr/prime.