Kız imam hatip lisesinde silahlı bıçaklı kavga

Küçükçekmece Atakent'teki Kız İmam-Hatip Lisesi'nde öğrenciler ile velilerin karıştığı, silah ve bıçağın kullanıldığı kavgada 1 kişi yaralandı.

17 Mart 2015 Salı, 20:09
Abone Ol google-news

Küçükçekmece Atakent'teki Kız İmam-Hatip Lisesi'nde öğrenciler ile velilerin karıştığı, silah ve bıçağın kullanıldığı kavgada 1 kişi yaralandı. Kavganın ardından olay yerine Özel Harekat polisleri sevk edildi.

Kız İmam-Hatip Lisesi'nde silahlı-bıçaklı kavga - VİDEO

http://www.cumhuriyet.com.tr/video/video/232149/Kiz_imam-Hatip_Lisesi_nde_silahli-bicakli_kavga.htmlOlay, Atakent Mahallesi 2. Etap 223. Cadde üzerinde bulunan TOKİ Güneşparkevleri Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi'nde saat 15.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, okulda henüz bilinmeyen bir nedenle öğrenciler arasında kavga çıktı. Ardından, kavgaya dışarıdan gelen öğrenci velileri de karıştı. Okul önündeki caddede devam eden, bıçak ve silahların kullandığı kavga sırasında, Murat Akçagül aldığı bıçak darbesi sonucu hafif şekilde yaralandı. Murat Akçagül, sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı.

ÖZEL HAREKAT TİMLERİ DE GELDİ

Olay üzerine okulun önüne çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis ekiplerinin incelemesi sürerken, Özel Harekat timleri de olay yerine geldi. Burada bir süre güvenlik önlemi alan Özel Harekat'çılar, daha sonra okulun önünden ayrıldı.

YERDE BOŞ KOVANLAR

Olay Yeri İnceleme ekipleri çevredeki boş kovanları toplarken, delil çalışması yaptı. Polis, kavgaya karışan öğrenci ve velileri tespit etmek için soruşturma başlattı.

 
İŞTE KIZ İMAM-HATİP LİSESİ'NDEKİ KAVGANIN GÖRÜNTÜLERİ

"TOKİ Güneşparkevleri Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi"nde öğrenciler ile velilerin karıştığı kavganın cep telefonuyla çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı. 1 kişinin bıçakla hafif yaralandığı kavganın görüntüleri sosyal medyada da paylaşıldı.