Oya Aydoğan için son açıklama: Kritik 48 saat

Geçtiğimiz pazar akşamı evinde fenalaşıp hastaneye kaldırılan Oya Aydoğan'ın sağlık durumu ciddiyetini koruyor Oya Aydoğan'ın 48 saat daha uyutulacağı açıklandı.

10 Mayıs 2016 Salı, 08:59
Abone Ol google-news

İstanbul’daki evinde pazar akşamı yediği patates kızartmasının boğazına kaçmasıyla fenalaşan ve 12 saat süren açık kalp ameliyatında yırtılan aort damarının yerine suni damar takılan sinema oyuncusu ve sunucu Oya Aydoğan’ın sağlık durumu, halen ciddiyetini koruyor.

Habertürk'ten Serkan Öztürk'e konuşan Liv Hospital Kurumsal İletişim Müdürü Mine Tuduk, “Bütün kardiyolog hekimlerimiz 24 saat hastanın başında bekletiliyor, ikinci bir ameliyat şimdilik düşünülmüyor. Oya Hanım yoğun bakımda uyutuluyor ve 48 saat daha uyandırılmayacak” ifadesini kullandı.

Aydoğan’ı ziyaret eden isimler arasında Hülya Avşar, Nuri Alço, Derya Tuna, Nur Yerlitaş, Nebahat Çehre, Zeynep Mansur, Sinan Özen de yer aldı. Yakın arkadaşını ilk anından beri yalnız bırakmayan Nuri Alço, “Kanama devam ediyor. Onu boşaltmaya çalışıyorlar. Bu birkaç gün sürecek herhalde. Hepimiz dua ediyoruz” diye konuştu. Hülya Avşar ise “Kalbinin çok iyi olduğunu biliyorum, aramıza dönecek” dedi.