Özel Harekat'tan Beyaz'a Tehdit

Yeni Şafak, kar maskeli bir ‘polisin’ Beyazıt Öztürk’ü tehdit eden videosunu yayımladı.

10 Ocak 2016 Pazar, 22:27
Abone Ol google-news

<video:461692>

Telefonla Beyaz Show’a bağlanarak sokağa çıkma yasağı ve operasyonların sürdüğü bölgede yaşananlara insan hakları ihlallerine dikkat çeken Ayşe Çelik’i ‘terörist’ Kanal D’yi de “terör propagandası” yapmakla suçlayan iktidara yakın gazetelerden Yeni Şafak, internet sitesinde polis olduğunu iddia eden bir kişinin Beyazıt Öztürk’ü tehdit eden videosunu yayınlayarak hedef gösterdi.

Yeni Şafak’ın internet sitesinde yayınlanan ve ‘Özel Harekat Polislerine ait olduğu iddia edilen videoda, Özel Harekat şapkalı ve kar maskeli bir ‘polisin’ Beyazıt Öztürk’e seslendiği görülüyor.

‘Unutmayacağız’

Polis olduğu iddia edilen kişi Öztürk’e “Terörle ve teröristle mücadele eden, bu uğurda bayrağımıza sarılı tabutlarla şehitlik makamı ile şereflenen ve şereflenmeyi göze alan bu vatanın evlatlarına yaptığın ayıbı unutmayacağız. Ben bir polis olarak, senin ‘polis çocuğuyum’ demeni istemiyorum” ifadelerini kullanıyor. ‘Polis’, Beyazıt Öztürk’e şöyle seslendi: “Terör örgütü çığırtkanlığı yapan, isminin ve mesleğinin sahte olduğunu öğrendiğimiz o kadını yayında tam üç kere alkışlattın ya, binlerce şehidin kemikleri sızlamaya dursun Beyaz. Çocuklar ölüyor, siviller katlediliyor diye atılan yalanlara çanak tutarak sen de bu kahpe oyunda üzerine düşen rolü keyfiyetle giydin.”

‘Çocuklar ölmesin’ diyen Ayşe öğretmene ‘terör örgütü propagandası’ soruşturması

Kanal D'den 'Ayşe Öğretmen' açıklaması: Devletin yanındayız

Polis çocuğu Beyazıt Öztürk'e vatan haini suçlaması

Demirtaş'tan Beyaz Show'da konuşan 'Ayşe öğretmen' açıklaması

(VİDEO) Beyazıt Öztürk: İstemeden yaptığım şeyler olduysa özür dilerim