Rezalet.. 20 yaşındaki gence tecavüz ettiler

Aydın’ın Koçarlı İlçesi’nde yaşayan 20 yaşındaki B.Ö’ye cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla 39 yaşındaki M.U. ile 43 yaşındaki A.K. gözaltına alındı. Jandarmadaki sorgularının ardından adliyeye sevk edilen 2 şüpheli tutuklandı.

22 Ocak 2015 Perşembe, 10:08
Abone Ol google-news

İşsiz olan M.U. ve A.K., Sanayi Sitesi’ndeki bir demirci doğrama atölyesinde çalışan B.Ö.’ye, iddiaya göre, bir yıl boyunca farklı zamanlarda korkutarak cinsel istismarda bulundu.
 
Durumdan şüphelenenlerin ihbarı Jandarma harekete geçti. İfadesine başvurulan B.Ö.’nün zanlıların cinsel istismarını anlatması üzerine iki zanlı yakalandı. B.Ö.’nün İzmir Adli Tıp Kurumu’nda yapılan kontrolde tecavüze uğradığının da belirlendiği kaydedildi.
 
Milliyet'in haberine göre; gözaltındaki M.U. ve A.K.’nın sorgularında suçlamaları kabul ettiği belirtildi. İlçe Jandarma Komutanlığı’ndaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen M.U. ve A.K., tutuklandı.
 
Öte yandan M.U.’nun kardeşi K.U.’nun (35) da bir süre önce yaşı küçük ve akli dengesi yerinde olmayan bir erkek çocuğuna tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklandığı belirtildi.