Robben'i Van Persie getirecek

İtalyan basını Van Persie'nin Robben için aracılık yaptığını iddia ederek, "Van Persie, Robben'i getiriyor" dedi. Sezon başından itibaren Robben'i alma planları yapan Fenerbahçe'ye bu kez de Van Persie yardımcı oluyor...

08 Aralık 2015 Salı, 15:11
Abone Ol google-news

Fenerbahçe için taraftarı heyecanlandıracak bir iddia ortaya atıldı. İtalyan basını Sarı-Lacivertli kulübün gelecek sezon Bayern Münih’li Robben’i transfer etmek için uğraş verdiğini öne sürerek, “Bunun için Fenerbahçe forması giyen Van Persie aracılık yapıyor. Persie Robben’le iki kez görüşme yaptı.

Takvim’de yer alan habere göre, başlangıçta Fenerbahçe’ye sıcak bakmayan Robben vatandaşının iknası sonucu sezon sonunda Fenerbahçe’ye gitmeyi ciddi biçimde düşünüyor. Van Persie’nin bunda büyük katkısı var” dedi. İtalyan medyası ayrıca Fenerbahçe’nin sezon başından itibaren Robben’i transfer etmek için birkaç girişimde bulunduğunu öne sürerek, “Ancak bu adımların hiçbiri tutmadı. Aziz Yıldırım’ın Robben’i çok istemesi bu transferi yeniden alevlendirdi. Van Persie’nin de araya girmesi önemli bir gelişme oldu” ifadesini kullandı.