Robin Van Persie takımla çalıştı

Fenerbahçe, Eskişehirspor maçı hazırlıklarını sabah saatlerinde Can Bartu Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürürken, Hollandalı yıldız oyuncu Robin van Persie ilk kez çalışmanın tamamında takımla birlikte yer aldı.

12 Ağustos 2015 Çarşamba, 13:43
Abone Ol google-news

Teknik Direktör Vitor Pereira yönetimindeki antrenman saat 10.00’da başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, çabukluk ve koordinasyon çalışması ile devam etti. Top kapma ve pas çalışmasının ardından hücum, defans ve duran top organizasyonları çalışan oyuncular, antrenmanı taktik ağırlıklı çift kale maçla tamamladı.

Gökhan Gönül ve Samuel Holmen çalışmalarını takımdan ayrı özel program dahilinde sürdürürken, dün sabah saatlerinde yapılan antrenman da gribal enfeksiyon rahatsızlığı nedeniyle yer almayan Fabiano Ribeiro takımdaki yerini aldı. Dün gerçekleştirilen antrenmanın ilk bölümünde takımla ikinci bölümünde ise özel program dahilinde çalışan Robin van Persie ise, bugün yapılan antrenmanın tamamında takımla birlikte çalıştı.

Fenerbahçe, 2015-2016 Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu’nun açılış karşılaşması olan Eskişehirspor maçı hazırlıklarını 13 Ağustos Perşembe günü yapacağı antrenmanla tamamlayacak. Can Bartu Tesisleri'nde gerçekleştirilecek çalışma saat 10.00'da başlayacak.