Sedat Peker: Ben sizi tehdit etmiyorum, başınıza gelecekleri söylüyorum

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, "Kulağınızı açın ve beni iyi dinleyin. Ben sizi tehdit etmiyorum. Başınıza gelecekleri peşin peşin söylüyorum" diyerek yine tehdit savurdu

18 Şubat 2016 Perşembe, 15:04
Abone Ol google-news

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, imzacı akademisyenlere "Oluk oluk kanlarını akıtacağız. Kanlarında duş alacağız" tehditleri ardından Ankara saldırısına sevinenler olduğunu öne sürerek tehdit ve hakaret içeren bir yazı daha yayınladı.

Yazısı nedeniyle kendisini şikayet edenler olduğunu söyleyen Peker, "Kanlarıyla duş alacağız, oluk oluk kanlarını akıtacağız" sözlerine atıfta bulunarak çıtayı bir adım daha yükselttiğini söyledi. Peker, "Kulağınızı açın ve beni iyi dinleyin. Ben sizi tehdit etmiyorum. Yüce Allah korusun önümüzdeki zamanlarda başınıza gelecekleri peşin peşin söylüyorum. Bundan sonra beni şikayet ederken ‘Bizi tehdit ediyor, asla demeyin. Bunları bizzat yaşayacaksınız’ diyor deyin" ifadelerini kullandı.

Peker’in yazısında şu ifadeler yer aldı: 

'BUNLARI BİZZAT YAŞAYACAKSINIZ'

"Yapılan terör saldırılarından sonra ülkemizin bazı bölgelerinde sevinç gösterileri yapanlar oluyormuş. Bu milletin beklediği o vakit geldiği zaman yani yüce Allah korusun, devletimiz işlemez hale gelirse yaşanacak olaylardan sonra, bu hadiseleri falanca yer katliamı, filanca yer katliamı şeklinde anmaya sizlerin ve yakınlarınızın hakkı olmayacaktır. Tarihte her zaman kanıtlandığı üzere; "Rüzgar ekenler, fırtına biçecekler!" Bu milletin fedailerinin kanının koyu olduğunu ve onların asla geceleri görünmediğini mutlaka öğrenecekler."

"Şimdi bu sözlerimi okuyan bazıları yine hakkımda adliyelere şikayet dilekçesi vereceklerdir. Onlara son sözüm şudur; Kulağınızı açın ve beni iyi dinleyin. Ben sizi tehdit etmiyorum. Yüce Allah korusun önümüzdeki zamanlarda başınıza gelecekleri peşin peşin söylüyorum. Bundan sonra beni şikayet ederken bizi tehdit ediyor, asla demeyin. Bunları bizzat yaşayacaksınız, diyor deyin. (Yani çıtayı bir adım yükselttiğimi söyleyin)"

'HÜMANİSTLİĞİME DUA EDİN'

"Kıymetli dostlarım, yüce Allah'a şükürler olsun ki bu karanlık döneme topal bir şekilde yakalanmadık. Merkez Bankamızda para, devlet kadrolarında ise yeterli inanç var. Yazımın başında da söylediğim gibi bizler kutsallarımızın delisiyiz. Dinimize ve vatanımıza olan sevgimizden dolayı delirmek üzere olan kimseleriz... Beni kanlarınızla duş alacağız dedim diye suçlayan gafiller, siz benim hümanistliğime yatın kalkın dua edin. Sokakta karşılaştığım vatan evlatları, 'reis sen az bile söyledin. Biz onların kanlarıyla duş almayacağız, hem vallahi hem billahi onların kanlarını içeceğiz' diyorlar. Men Dakka Dukka. (eden bulur!..)"