Serkan Can Zengin'in tweetinin altına gelen yorum sosyal medyada gündem oldu

Eskişehir Çağfen Koleji’nin genel müdürü olan Serkan Can Zengin'in tweeti sosyal medyada gündem oldu. Zengin'in twettinin altına gelen bir yorum dikkat çekti.

22 Ocak 2020 Çarşamba, 16:06
Abone Ol google-news

Eskişehir Çağfen Koleji’nin Genel Müdürü olan Serkan Can Zengin'in dün Twitter hesabından yaptığı paylaşım gündem oldu. Zengin, twettinde "İşe dans ederek gitmiyorsanız o işi bırakın. Yüksek ihtimal hedeflerinize ulaşamayacak ve başarılı olamayacaksınız" ifadelerini kullandı.

Zengin’in paylaşımına ise Çağfen’de iş görüşmesine gittiğini belirten bir İngilizce öğretmeninin tepkisi gündeme oturdu. Elif adlı öğretmen Zegin’in tweetinin altına şu ifadeleri yazdı: “ÇAĞFENİ görmüşken, @SerkanCanZengin BEY, dün sizin okulla iş görüşmesindeydim pardon görüşemedik aslında çünkü ben soğukta -ki siz de çok iyi bilirsiniz Eskişehir soğuğunu-şehrin bir ucuna bir umut kendime son derece özenerek gitmişken benimle görüşmeyi yapacak olan hanımefendi Çağfen’e görüşmeye çağırıldım dediğimde (ki ben başvurmadım bile, numaram int. sitelerinden bir şekilde bulunmuş) çevremdekiler böyle PRESTİJLİ (!) bir kurumla çalışma ihtimalime sevinmişlerdi, ancak ben telefonda bana 2-3 kez saat konusunda bir sorun çıkarsa görüşelim yine lütfen deyip de beni kapının önünde sap gibi bırakan Şeyma Hanımın, suratıma bile bakmayan, bir saat boyunca bir bardak su dahi ikram etmeyen sekreteriniz ve durumu ifade etmeme rağmen bana 'beklemek zorundasınız' diyen müdürünüzün tavrı karşısında hayal kırıklığına uğradım.”