Sonic Mania ertelendi, Project Sonic 2017’nin ismi belli oldu

Sega’dan yeni haberler var. Firmanın yeni yapımlarından Sonic Mania ertelendi, Project Sonic 2017 ise resmi olarak ismini aldı.

22 Mart 2017 Çarşamba, 12:03
Abone Ol google-news

Sonic serisinin 25. yıldonümünü kutlayan Sega, ev sahipliği yaptığı panelde yeni oyunları hakkında bilgiler verdi. Söz konusu iki oyundan ilki Sonic Mania, ikincisi ise henüz ismi bilinmediği için Project Sonic 2017 olarak biliniyordu.
Sonic Mania cephesindeki önemli haber oyunun bahar döneminden yaza ertelenmesiydi. Detaylı bir çıkış tarihi paylaşılmadı. Ancak Sega, yeni düşmanlar, ön sipariş bonusları ve çeşitli ekstraları bir video ile gösterdi.


Project Sonic 2017 olarak adlandırılan oyunun adı resmi olarak açıklandı: Sonic Forces. The Hedgehog Engine 2 adlı yeni oyun motoru ile çalışan Sonic Forces‘in tamamlanması ve çıkmasının bu yılın yaz dönemini bulması bekleniyor. Oyunun adında iyi ve kötü taraf arasındaki savaşa atıfta bulunuyor. Yapım için bir de konsept çizimi yayınlandı.
Sonic Mania, markanın klasik oynanış mekaniklerine sahipken, Sonic Forces ise üçünü şahıs görünümüyle oynanıyor. Her iki oyun da PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için çıkış yapacak

Galaxy S8 AKG kulaklıkları sızdı