Süreyya'da 'Bahar Konseri'

Kadıköy Süreyya Operası Sahnesi'nde bugün "Golden Horn Brass Quintet - Bahar Konseri" izlenebilir.

21 Mart 2011 Pazartesi, 07:43
Abone Ol google-news

SERGİ

■ Emre Arolat Architects’in “An” isimli sergisi 31 Mart’a kadar Tophane-i Amire’de devam edecek. (0212 252 16 00)

■ Alper Bıçaklıoğlu’nun “Otomorfoz” isimli sergisi 22 Martta başlayıp 5 Nisana kadar V Sanat Galerisi’nde devam edecek. (0 212 231 58 80)

■ Devrim Karakuş’un “Bendeki Ada” isimli sergisi 22 Mart’ta başlayıp 19 Nisan’a kadar Ormo Sanat Galerisi’nde devam edecek. (0 212 252 00 47)

■ Ali Kazma’nın “Kızıl Tilki Ölmeli” isimli sergisi 25 Mart’ta başlayıp 23 Nisan’a kadar Galeri Nev’de devam edecek. (0 216 455 87 31)

■ Ferda Kara’nın “Katmanlar Arası” isimli sergisi 26 Martta başlayıp 9 Nisana kadar Antik Cisterna Sergi Salonu Beyazıt’ta devam edecek.(0 216 455 87 31)

■ Hürrem Sultan’dan Sultan Süleyman’a Aşk Mektupları sergisi 21 Mart’a kadar Airport Outlet Center’da. (0212 213 48 12)

■ Zehra Başaran’ın sergisi 22 Mart’a kadar Artisan Sanat Galerisi’nde devam edecek.(0 212 247 90 81)

■ Güzin Tangör’ün sergisi 22 Mart’a kadar Dega Sanat Galerisi’nde devam edecek.(0216 373 32 00)

■ Ahmet Sayar’ın sergisi 23 Mart’a dek İstasyon Sanat Galerisi’nde devam edecek. (0212 252 92 22)

■ Aşkım Akyıldız’ın “İpek-ten bedenler ” isimli sergisi 24 Mart’a dek Hobi Sanat Galerisi’nde devam edecek. (0 212 225 23 37)

■ Hüseyin Arda’nın heykel sergisi 25 Mart’a dek Maçka Modern Art Gallery’de. (0212 259 45 13)

■ Yılın Genç Ressamı ve Heykeltıraşı sergisi 25 Mart’a kadar rh Art Gallery’de devam edecek.(0 212 224 74 31)

■ Mehmet Çağlarer’in “Başka Dünyanın İnsanları” isimli sergisi 25 Mart’a dek Küçükçekmece Belediyesi Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi’nde. (0212 470 6 170)

■ Bayram Candan’ın “Aciliyet” isimli sergisi 26 Mart’a dek Galeri Apel’de devam edecek. (0212 292 72 36)

■ Ercüment Tarhan’ın “Kıyı ile konuşmalar” isimli sergisi 26 Mart’a dek Doruk Sanat Galerisi’nde devam edecek. (0212 252 05 35)

■ Selin Kocagöncü’nün “Oturan var mı?” isimli sergisi 26 Mart’a dek Kuledibi, Manzara Perspectives’de devam edecek. (0212 292 72 36)

■ Arslan Sükan’ın “Siz Uyurken” isimli sergisi 26 Mart’a kadar GALERIST Tepebaşı’nda devam edecek.(0 212 244 8230)

■ Ayşe Erkmen’in “Kendi Kendine” isimli sergisi 26 Mart’a dek Rampa’da. (0212 327 08 00)

■ Hüseyin Çağlayan’ın “Yakınlık Sensörleri” isimli sergisi 26 Mart’a dek Galerist’te. (0212 244 8230 )

■ Onur Gülfidan’ın “göründüğü gibi değil” isimli sergisi 26 Mart’a dekartSümer’de. (0 212 252 42 96)

■ Işıl Özışık’ın sergisi 27 Mart’a dek Doku Sanat Galerisi’nde devam edecek. (0 212 246 24 96)

■ Mithat Şen’in sergisi 27 Mart’a dek Beşiktaş, Bali Art Galeri’de devam edecek.

■ Frida Kahlo ve Diego Rivera’nın sergisi 27 Mart’a dek Pera Müzesi’nde devam edecek. (0212 211 41 00)

m Vivi’nin “Aslı Gibi Değildir” isimli sergisi 27 Mart’a dek Schneidertempel Sanat Merkezi’nde devam edecek. (0212 249 01 50)

■ Deniz Beşer’in “Mektup” sergisi 27 Mart’a dek PASAJist’te devam edecek. (0533 659 15 65)

■ Salih Keleş’in “Şehrin Ritmi” isimli sergisi 29 Mart’a dek Çırağan Palace Kempinski Sanat Galerisi’nde devam edecek. (0212 326 46 46)

■ “Zaman ve İzdüşüm” isimli karma sergi 29 Mart’a kadar Bahariye Sanat Galerisi’nde. (0216 414 55 06)

■ Gül Erali’nin seramik sergisi 29 Mart’a dek Kızıltoprak Sanat Galerisi’nde devam edecek. (0216 418 38 06)

■ Oral Ünlü’nün “Ne’Den” isimli sergisi 30 Mart’a dek Galeri Artist Çukurcuma’da. (0212 251 9163)

■ Turhan Selçuk’un sergisi 30 Mart’a dek İstanbul Grafik Sanatlar Müzesi’nde (IMOGA). (0216 470 92 92)

■ Rauf Tuncer’in “Altaylar’dan Anadolu’ya” isimli sergisi 31 Mart’a kadar Cumhuriyet Sanat Galerisi’nde. (0 212 245 78 32)

■ Bedri Rahmi Eyüboğlu 100 yaşında etkinlikleri kapsamında “Erken Sevdalar” isimli sergi 31 Mart’a kadar Galerimart’ta. (0212 227 31 57)

■ Turhan Selçuk sergisi 30 Mart’a kadar IMOGA, İstanbul Grafik Sanatlar Müzesi’nde. (0216 470 92 92)

■ Tansel Türkdoğan’ın “Minimal Boşluk İzleri” isimli sergisi 31 Mart’a kadar Kare Sanat Galerisi’nde devam edecek.(0212 240 44 48)

■ İlke Kutlay’ın “Superego” isimli sergisi 31 Mart’a kadar Merkur Art Gallery’de devam edecek. (0212 231 69 87)

■ Kadri Özayten’in “Yeryüzü Düşleri” isimli sergisi 31 Mart’a kadar Kültür Üniversitesi Ataköy Yerleşkesi’nde devam edecek.(0212 498 41 46)

■ Yahya Bağcı’nın “Througn The Looking Glass” isimli sergisi 31 Mart’a kadar Mac Art Gallery’de devam edecek.(0212 343 85 40)

■ Kerim Yetkin’in sergisi 31 Mart’a kadar İlayda Sanat Galerisi’nde devam edecek.(0 212 227 92 92)

■ H. Avni Öztopçu’nun sergisi 31 Mart’a kadar Mine Sanat Galerisi’nde devam edecek. (0 2 1 6 3 8 5 1 2 0 3)

■ İzinden Yürümek isimli karma seramik sergisi 31 Mart’a kadar İstanbul Modern Sanatlar Galerisi’nde devam edecek. (0212 288 48 48)

■ Emre Arolat’ın “An/Moment” isimli sergisi 31 Mart’a kadar Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde devam edecek. (0212 284 70 73)

■ Ayşe Balyemez’in “2011 Kışı” isimli sergisi 1 Nisan’a kadar Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi Sarnıç galerilerinde.

■ Yeşim Zümrüt’ün “Yolda Çalışma Var” isimli sergisi 1 Nisan’a kadar Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi Sarnıç galerilerinde.

■ Genç Figür Karma Resim Sergisi 2 Nisan’a kadar Akademililer Sanat Merkezi’nde devam edecek.(0 212 245 02 29)

■ Sinem Çimen’in “Kalabalık Yalnızlıklar” isimli sergisi 2 Nisan’a kadar Terakki Vakfı Sanat Galerisi’nde devam edecek. (0 212 351 00 60 )

■ Can Erçin’in “Kâğıttan Şeyler” isimli sergisi 2 Nisan’a kadar 44A Sanat Galerisinde devam edecek. (0212 233 33 80)

■ Ayşe Kazancıgil Döler’in “İsmiyok” isimli sergisi 2 Nisan’a kadar Teşvikiye Galeri Oda’da. (0 212 259 22 08)

■ Mehmet Ayanoğlu’nun “Tam Zamanı” isimli sergisi 3 Nisana kadar Bilsart’ta devam edecek. (0212 258 12 46)

■ Yusuf Katipoğlu’nun sergisi 5 Nisan’a kadar Harmony Sanat Galerisi’nde. (0216 553 21 67)

■ Emin Turan’ın “Göz” isimli sergisi 5 Nisan’a kadar Evin Sanat Galerisi’nde. (0 212 265 81 58)

■ Sufat Aydın’ın fosil parçalarını işleyerek ve dönüştürerek can verdiği heykel sergisi 5 Nisan’a kadar Zerdüşt Sanat Merkezi’nde. (0 212 224 03 10)

■ Gülden Artun’un sergisi 6 Nisan’a dek Tem Sanat Galerisi’nde devam edecek. (0212 247 08 99)

■ Serpil Akgün’ün “Hayallerin Güncesi” isimli sergisi 6 Nisan’a dek Galeri Niş’te devam edecek.

■ Ticaret Yolları isimli sergi 7 Nisan’a dek Piartworks’de devam edecek. (0212 293 71 03)

■ Arash Ghahari’nin “Postmodern kalıpsalı” isimli sergisi 7 Nisan’a dek Galeri Artist Lab’da devam edecek. (0212 227 68 52)

■ Dimiter Hristoff’un “Remembering Istanbul” isimli sergisi 7 Nisan’a kadar C.A.M Galeri’de. (0212 2457975)

■ İsmet Doğan’ın sergisi 8 Nisan’a kadar ALANistanbul-II’de. (0 212 252 94 53)

■ İrfan Önürmen, Karolin Fişekçi, Murat Pulat ’ın “Objet Petit a: Arzumun Eksik Nesnesi” isimli sergisi 8 Nisan’a kadar ALANistanbul-I’de. (0 212 292 04 14)

■ Mustafa - Şerif Karasu’nun Alter Ego sergisi 8 Nisan’a kadar Akademililer Sanat Merkezi’nde. (0 212 245 02 29)

■ Mert Diner’in “Organizma” isimli sergisi 8 Nisan’a dek Olcayart Galeri’de devam edecek. (0216 411 1713)

■ Dejan Kaludjerovic, Hacer Kıroğlu, Elif Öner ve Neriman Polat’ın “Uyku ve Gölge” isimli sergisi 8 Nisan’a kadar Siemens Sanat’ta. (0212 334 1104)

■ Gürbüz Doğan Ekşioğlu’nun “Bitmeyen Öykü” isimli sergisi 9 Nisan’a kadar Galeri Işık’ta. (0 212 233 12 03)

■ Gül Ilgaz’ın “Hava Kararmadan” isimli sergisi 9 Nisan’a kadar Daire Sanat’da . (0212 252 52 59)

■ Suluboya Ressamlar Grubu’nun 40. Yıl Sergisi 12 Nisan’a kadar Alta Sanat Galerisi’nde. (0212 282 69 65)

■ Mart Kedileri isimil sergi 14 Nisan’a kadar Ürün Sanat Galerisi’nde devam edecek. (0216 363 12 80)

■ Yedinci Kıta isimli karma resim sergisi 15 Nisan’a kadar Pg Art Gallery’de devam edecek.(0212 252 80 00)

■ Marie Ozanne’nin “Özgür Kadınlar” isimli sergisi 15 Nisana kadar Fransız Kültür Merkezi’nde.(0212 393 81 11)

■ Mevlût Akyıldız’ın resim sergisi 16 Nisan’a kadar İş Bankası Kibele Sanat Galerisi’nde devam edecek.(0212 438 63 50)

■ Hakan Ada’nın “Bakış ve Tin” isimli sergisi 16 Nisan’a kadar Artisan Sanat Galerisi’nde devam edecek. (0212 247 90 81)

■ Jale Çelik’in “Eksik Gerçek” isimli sergisi 16 Nisana kadar Galeri Artist’te devam edecek. (0 212 227 6852)

■ Fikret Otyam ve Filiz Otyam’ın resim ve dokuma keçe sergileri 17 Nisan’a kadar Toprak Sanat Galerisi City’s Nişantaşı’da. (0533 312 21 10)

■ Türkiye insan Hakları Vakfı 20. Yıl Sergisi “Ateşin Düştüğü Yer” 22 Nisan’a kadar DEPO’da. (0 212 292 39 56)

■ Mengü Ertel’in “Tepe tepe kullanıyorum hülyalarımı” başlıklı sergisi 23 Nisan’a kadar Yapı Kredi Kültür Merkezi’nde devam edecek.(0212 252 47 00)

■ Hanedan ve Kamera-Osmanlı Sarayından Portreler isimli sergi 24 Nisan’a kadar Vehbi Koç Vakfı Sadberk Hanım Müzesi’nde. (0212 284 63 63)

■ Jean - Luc Guerin’in sergisi 24 Nisan’a dek Galeri Baraz’da devam edecek. (0 212 225 47 02)

■ Şehvetin Tadı isimli sergi 26 Nisan’a dek Piramid Sanat’ta devam edecek. (0212 297 31 15 )

■ Beril Anılanmert’in “Dönemler” isimli sergisi 30 Nisan’a kadar Mine Sanat Galerisi’nde. (0 2 1 2 2 3 2 3 8 1 3)

■ Gogi Çagelişvili’nin “İstanbul Etkisi” isimli sergisi 28 Mayıs’a dek Pirosmani Sanat Galerisi’nde devam edecek. (0212 252 68 12)

■ “Öner Kocabeyoğlu koleksiyonundan XX. Yüzyılın 20 Modern Türk Sanatçısı” isimli sergi 19 Haziran’a dek Santralistanbul’da devam edecek.

(0 212 292 13 13)


TİYATRO

■ Devlet Tiyatroları Cevahir Sahnesi Salon 1’de “Birdy”, Cevahir Sahnesi Salon 2’de “Karanlık İşler” salı, çarşamba, perşembe, cuma 20.00, cumartesi 15.00 ve 20.00, pazar 15.00. Üsküdar Tekel Sahnesi’nde “Bedensiz Kadın” salı, perşembe 20.00, cumartesi 15.00 ve 20.00, Üsküdar Stüdyo Sahnesi’nde “Baştan Çıkarma” çarşamba, cuma 20.00, pazar 15.00, Küçük Sahne’de “İki Çarpı İki” salı, çarşamba, perşembe, cuma, cumartesi 20.00, pazar 15.00. Küçükçekmece Sahnesi’nde “Ne Dersin Azizim” perşembe, cuma, cumartesi 20.00, pazar 15.00, Feridun Karakaya Sahnesi’nde “Pir Sultan Abdal” cuma 20.00, cumartesi 15.00 ve 20.00, pazar 15.00. (0 212 292 39 00)

■ İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları F.Reşat Nuri Sahnesi’nde “Ben Sinema Artisti Olmak İstiyorum”, Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde “Tehlikeli İlişkiler”, Ümraniye Sahnesi’nde “Doğum Günü Partisi”, Üsküdar Müsahipzade Sahnesi’nde “Buluşma Yeri”, Kâğıthane Sadabad Sahnesi’nde “Arzu’nun Onda Dokuzu (Dokuz Kadın)”, Üsküdar K. Yılmazer Sahnesi’nde “Dullar” çarşamba, cumartesi 15.00 ve 20.30, perşembe, cuma 20.30. GOP Ferih Egemen Sahnesi’nde “Uğur Böceği” perşembe, cuma 10.30 ve 13.30, Kağ. Küçük Kemal Sahnesi’nde “Boncuk” perşembe, cuma 10.30 ve 13.30. K. Çekmece Sef. KSM Sahnesi’nde “Yüzleşme” cuma 20.30, cumartesi 15.00 ve 20.30. K. Haldun Taner Sahnesi’nde “Zırhlı Kurt” çarşamba 15.00 ve 20.30, perşembe, cuma 20.30. (0 212 455 39 00)

■ Bakırköy Belediye Tiyatroları Müşfik Kenter Sahnesi’nde “Tersine Dünya” perşembe 20.30, “Dava” cuma 20.30, “Miyhavlar Tiyatrosu” cumartesi 11.00, “Aklı Havada” cumartesi 20.30, “Meyve Bahçesi Bizim Olacak” pazar 11.00, “Aklı Havada” pazar 15.30, Turhan Tuzcu Sahnesi’nde “Sokağa Çıkma Yasağı” salı 20.30, “Medeni Hali: Kadın” çarşamba 20.30. (0 212 661 38 95)

■ Dostlar Tiyatrosu’nun “Kerem Gibi” oyunu salı 19.30 Boğaziçi Ünv. Ayhan Şahenk, “Nereye Gidiyoruz?” çarşamba 20.30 Maltepe Türkan Saylan Kültür Merkezi, perşembe 20.30 Kozyatağı Kozzy AVM. (0 232 464 76 95)

■ Tiyatro Pera’da “Rahat Yaşamaya Övgü! (Brecht Kabare) cuma, cumartesi 20.00. “Quintet-Bir Dönüşün Beşlemesi” pazar 18.30. Tiyatro Pera’nın “Vanya Dayı” oyunu ise salı 20.30’da Kozyatağı Kültür Merkezi’nde. (0 212 245 44 60)

■ Kenter Tiyatrosu’nda “Zorla Güzellik” cumartesi 20.00, pazar 15.00. (0 212 247 36 34)

■ Oyun Atölyesi’nde “7 Şekspir Müzikali” perşembe, cuma, cumartesi 20.30, pazar 18.00. (0 216 345 39 39)

■ Tiyatro Kedi’nin “Pazar Günkü Cinayet” oyunu çarşamba 20.30 Kozyatağı Kültür Merkezi. (0 212 257 79 36)

■ Semaver Kumpanya’nın “Resm-i Geçit” oyunu çarşamba 20.30 Kumbaracı50’de. “Bir Tutam Hayat” cuma 20.00 Halkalı Kültür Merkezi. “Masal Masal İçinde” cumartesi 13.30 Maya Sahnesi. “Titus Andronicus” cumartesi 20.30 Çevre Tiyatrosu. (0 212 589 57 59)

■ Tiyatro Kare’nin “Çelik Manolyalar” oyunu cumartesi 15.30 Profilo, “Büyük İkramiye” perşembe, cumartesi 20.30 Profilo. (0 212 243 44 85)

■ Kumbaracı50’de Actors Without Borders İstanbul “Kebap” salı 20.30, Semaver Kumpanya “Resm-i Geçit” çarşamba 20.30, Serbest Bölge Tiyatro Topluluğu “Çatı” perşembe 20.30, kikkimedumduma kumpanya “Bay Hiç” cuma 20.30. (0 212 243 50 51)

■ Tiyatro Dot “Alışveriş ve S***ş” perşembe, cuma, cumartesi 21.00. “Kutlama” cumartesi, pazar 21.00. Oyun, Koleksiyon Kampusu’nda yer alan özle ısıtmalı bir çadırda sahneleniyor. (0 212 232 44 40)

■ Tiyatro Stüdyosu’nun “Vanya Dayı” oyunu pazar 15.30 Maltepe Türkan Saylan Kültür Merkezi. (0 216 386 65 89)

■ Maya Sahnesi’nde salı 20.00 ve 21.00 “GECE Tarlabaşı Bulvarından Meydana Çıkmak”/ Nihal Koldaş. BGST-Tiyatro Boğaziçi “Yeni Bir Hayat İçin” perşembe 20.30, Semaver Kumpanya “Masal Masal İçinde” cumartesi 13.30. (0 212 252 74 52)

■ Tiyatro Öteki Hayatlar “Adam” cuma 20.30 Beyoğlu Oyuncular Kahvesi’nde. (0 212 245 13 14)

■ Mekan Artı’da bugün 20.30’da Actors Without Borders “Kebap”, Fabrika Sanat “Orda” perşembe 20.30, Tiyatro Ekip “Oyun Sonu” salı 20.30, Tiyatro Artı “Kök” cumartesi 20.30, Tiyatro Artı “Sesler” cuma 20.30, “Aynada Kendiyle Karşılaşan Milyonlarca Ayna” çarşamba 20.30. (0 212 224 57 56)

■ Talimhane Tiyatrosu’nda bugün 20.30 “Yastık Adam”, “Medya Maymunları” pazar 20.00 ( 0 212 238 85 09)
         
 
 GÖSTERİ SÖYLEŞİ

■ İstanbul Kültür Üniversitesi Akıngüç Oditoryumu ve Sanat Merkezi’nde perşembe günü saat 20.00’de “Folklorama” adlı müzikli gösteri sahnelenecek. (0212 498 41 03)

■ Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda pazar günü “Anadolu Ateşi Evolution” adlı dans gösterisi sahnelenecek. (0212 296 30 55)

■ Akbank Sanat’ta cumartesi günü saat 20.00’de Zeynep Tanbay’ın dans projesi “4 Ayak” sahnelenecek. (0212 252 35 00)

■ Maya Sahnesi’nde cumartesi günü saat 20.30’da “4 Kapı 40 Makam” başlıklı dans gösterisi sahnelenecek. (0212 252 74 52)

■ İstanbul Cervantes Enstitüsü’nde cuma, cumartesi ve pazar günleri “İspanyol Sineması: Yakın ve Uzak Her On Yıl için Bir Film” başlıklı film gösterimi sahnelenecek. (0212 292 65 36)

■ Zeynep Tanbay Dans Projesi cuma günü saat 20.00’de “4 Ayak” Cemal Reşit Rey’de. (0212 232 98 30)

MÜZİK

■ ‘Caddebostan Kültür Merkezi’nde bugün “Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası”, çarşamba günü “Akbank Oda Orkestrası: Çeşit Çeşit Çeşitleme” konseri izlenebilir.

(0 216 386 29 49)

■ ‘Kadıköy Süreyya Operası Sahnesi’nde bugün “Golden Horn Brass Quintet - Bahar Konseri” izlenebilir.

(0 216 346 15 31)

■ ‘Babylon’da yarın “Coldplace: Coldplay Tribute Band”, çarşamba günü “Cuban’d”, perşembe günü “Baba Zula” cuma günü “Naim Dilmener ve Sarp Dakni ile 45’likler Konuk Sanatçı: Nur Yoldaş”, cumartesi günü “Oldies But Goldies” konseri izlenebilir. (0 212 292 73 68)

■ ‘Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda yarın “Roby Lakatos”, çarşamba günü “Erkan Oğur & İ. Hakkı Demircioğlu”, perşembe günü “Akbank Oda Orkestrası: Çeşit Çeşit Çeşitleme” ve pazar günü “Philharmonia Quartet Berlin” konseri izlenebilir. (0 212 231 54 97)

■ ‘Ghetto’da çarşamba günü “City Star Nights By Converse No.33 - Big Sexy Noise feat. Lydia Lunch and Gallon Drunk Car”, perşembe günü “Babayani”, cuma günü “The Burn Baby Burn Tour” ve cumartesi günü “Ayhan Sicimoğlu and Latin All Stars” konseri izlenebilir. (0 212 251 75 01)

■ ‘Istanbul Jazz Center’da çarşamba ve perşembe günü “Ron Carter: Golden Striker Trio” konseri izlenebilir.

(0 212 327 50 50)

■ ‘Albert Long Hall’da çarşamba günü “London Baroque” konseri izlenebilir. (0 212 359 58 00)

■ ‘Akbank Sanat’ta çarşamba günü “Benyamin Sönmez-Hakan Ali Toker” konseri izlenebilir.

(0 212 252 35 00)

■ ‘Salon’da perşembe ve cuma günü “Billy Cobham”, cumartesi günü “Mor ve Ötesi” konseri izlenebilir.

(0 212 334 07 52)

■ ‘Borusan Müzik Evi’nde perşembe günü “Marsyas Quartet & Bülent Evcil”, cuma günü “Neuma Quintet” ve cumartesi günü “Abstra: Elektroakustik” konseri izlenebilir. (0 212 336 32 80)

■ ‘Jolly Joker Balans’ta perşembe günü “Dalga - Albüm Lansmanı”, cuma günü “Özlem Tekin” ve cumartesi günü “Yaşar” konseri izlenebilir. (0 212 249 07 49)

■ ‘İstanbul Kongre Merkezi Harbiye Salonu’nda perşembe günü “Googoosh” ve cuma günü “Ebi Hamedi” konseri izlenebilir. (0 212 296 30 55)

■ ‘İş Sanat Kültür Merkezi’nde cuma günü “Camerata Salzburg & Thomas Quasthoff” konseri izlenebilir.

(0 212 316 10 83)

■ ‘Fulya Gösteri Merkezi’nde cuma günü “İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası” konseri izlenebilir.

(0 212 373 11 00)

■ ‘Haliç Kongre Merkezi’nde cuma günü “Jethro Tull’s Ian Anderson” konseri izlenebilir. (0 212 347 98 07)

■ ‘Refresh The Venue’de cumartesi günü “Unkle Live” konseri izlenebilir. (0 212 346 20 60)