Survivor yarışmacısı Damla sigara içerken kameralara yakalandı

Survivor'da Damla Can, sigara içerken kameralara yakalandı.

29 Mayıs 2016 Pazar, 09:46
Abone Ol google-news

<video:541851>

Survivor'da Damla Can sigara içerken görüntülendi. Dikkatli bir televizyon izleyicisi bu görüntüleri çekip Youtube'da yayınladı.Montaj ekibinin gözünden kaçan görüntü sosyal medyada gündem oldu. Yorumlarda Damla Can'ın sigara içmesi kadar rahat tavırları da kullanıcıların dikkatinden kaçmadı. Gönüllüler takımındaki yarışmacının kameraların çekim yaptığı yerde sigara içmesi "Yapım ekibi vermiştir" yorumlarına neden oldu. 

Damla Can'ın sigarayı nasıl temin ettiği hakkında Acun Medya'dan bir açıklama yapılmadı. Ancak ıssız adada yarışmacılarla birlikte sadece Acun Medya ekibinin olması nedeniyle sigarayı yapım ekibinin verdiği ihtimali üzerinde duruluyor.  

ACUN ILICALI AÇIKLAMA YAPACAK 

Survivor çekimleri nedeniyle Dominik'te olan Acun Ilıcalı'nın saat farkından dolayı beklediği ve gün içinde açıklama yapacağı öğrenildi. Ilıcalı'nın "sigarayı nasıl temin ettiğini bilmiyoruz, araştırıyoruz" diye bir açıklama yapması bekleniyor. 

HABERLER TEKER TEKER SİLİNİYOR 

Damla Can'ın sigara içtiği görüntüler sabah saatlerinde bir çok internet sitesinde yayınlandı. Ancak görüntüler gün içinde Youtube da dahil olmak üzere silindi. 

MERVE BÜYÜKSARAÇ'LA DAVALIK OLMUŞTU 

2012 yılında Survivor'da yarışan Merve Büyüksaraç "Adada bize yemek veriyorlardı, o kadar da aç değildik" demişti. Ilıcalı, Büyüksaraç'a 500 bin liralık dava açmıştı. Davada delil olarak ise montajlı görüntüleri göstermişti. Büyüksaraç'ın avukatının "ham görüntüleri istiyoruz" talebine ise "Ham görüntüleri siliyoruz" yanıtını vermişti.