Tanrıkulu kendisine tepki gösterenlere Erdoğan'ın verdiği sözü hatırlattı

CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Cumartesi Anneleri’nin 700. Hafta eylemi ile ilgili attığı tweet nedeniyle kendisine tepki gösterenlere Erdoğan'ın Berfo Ana'ya verdiği sözü hatırlattı.

Yayınlanma: 24.08.2018 - 23:50
Abone Ol google-news

CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu geçtimiz gün, Cumartesi Anneleri’nin 700. Hafta eylemi ile ilgili attığı tweetin ardından AK Troller tarafından hedef alınmıştı.

Tanrıkulu, “‘Kayıplar Bulunsun, Failler Yargılansın’ demek için, bıkmadan ve yılmadan #CumartesiAnneleri700Hafta’da Galatasaray Meydanı’nda olacağız” ifadelerini paylaşmıştı.

Kendisine tepki gösteren AK Trollere yeni bir tweet ile yanıt veren Tanrıkulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Cumartesi Anneleri ile yaptığı toplantının fotoğrafı paylaşarak, “Alçak troller; #CumartesiAnneleri 306. Haftası ve Berfu ana daha sağ iken @RT_Erdogan söz vermişti, söz havada kaldı, Berfu ana oğluna kavuşamadan bu hayattan gitti. Utanmazlar, #CumartesiAnneleri700Hafta olacak ve kayıp edilenleri yok saydığınız bu fotoğrafa hadi yorum yazın” diye yazdı.


En Çok Okunan Haberler