Üç büyüklerden Mustafa Koç için başsağlığı mesajı

Sabah saatlerinde geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybeden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç için kulüplerden de başsağlığı mesajı geldi.

21 Ocak 2016 Perşembe, 10:54
Abone Ol google-news

<video:467573>

İşte Fenerbahçe'den yapılan açıklama:

Eski asbaşkanlarımızdan Sayın Ali Koç’un ağabeyi, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı, kulübümüzün 4894 numaralı kongre üyesi Sayın Mustafa V. Koç’un bu sabah saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonucu vefat ettiği haberini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Merhum Sayın Mustafa V. Koç’a Allah’tan rahmet, başta Koç Ailesi olmak üzere merhumun tüm yakınları ve sevenlerine baş sağlığı dileriz.

Galatasaray'dan da başsağlığı mesajı geldi

Galatasaray kulübü de hayatını kaybeden Mustafa Koç için resmi internet sitesinden başsağlığı mesajı yayınladı.

Sarı Kırmızılı kulübün mesajı şöyle:

Türk iş dünyasının önde gelen isimlerinden, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Koç’un, geçirdiği kalp krizi sonucunda erken yaşta hayatını kaybetmesinden dolayı derin bir üzüntü duyuyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır dileriz. Ülkemizin başı sağ olsun.

Beşiktaş Kulübü de Mustafa Koç için başsağlığı mesajı yayınladı:

Türk iş dünyasının değerli ismi, Beşiktaş Divan Kurulu Üyesi Rahmi Koç'un sevgili oğlu, Koç Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un ani vefatı kulübümüzü ve camiamızı derinden üzmüştür.

İşadamı kimliğiyle ülkemize önemli hizmetlerde bulunan Mustafa Koç'a Allah'tan rahmet, Koç Ailesine, güzide sponsorumuz Koç Topluluğuna, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

Türkiye Futbol Federasyonu'nun yayınladığı mesaj şöyle:

Türkiye'de spora büyük destek sağlayan Sayın Mustafa Koç'un bu sabah geçirdiği kalp krizi sonucu vefat ettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.

Merhum Mustafa Koç'a Allah'tan rahmet, ailesi, sevenleri ve spor camiasına başsağlığı dileriz.