Uncharted 4 çıkış tarihi yine ertelendi!

Nathan Drake’nin maceralarını konu alan Uncharted 4, E3 2015’te lanse edildikten sonra ikinci kez ertelendi. Uncharted 4 çıkış tarihi bölge bölge şeklinde haberimizde.

24 Aralık 2015 Perşembe, 23:34
Abone Ol google-news

Sony PlayStation oyun konsolunun önemli yapımlarından biri olan Uncharted serisi 2007 yılından bu yana kendi türünün favori oyunlarından biriydi. Ancak oyunun beklenen son versiyonu ikinci kez ertelendi. 2016’nın ilk çeyreğinde satışa çıkması beklenen oyun, ikinci çeyreğe ertelendi. Uncharted 4 çıkış tarihi ABD, Avrupa ve İngiltere için ayrı ayrı yeniden duyuruldu.


Uncharted 4 çıkış tarihi değişti!
Geçtiğimiz Eylül ayında 18 Mart 2016’ya ertelendiği duyurulan oyun, yapılan yeni açıklamayla birlikte ikinci kez ertelendi. Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu (Uncharted 4: A Thief’s End) yapılan yeni açıklamayla birlikte 27 Nisan 2016’ya ertelendi. Oyun 26 Nisanda ABD’de, 28 Nisanda ise İngiltere’de satışa çıkacak. Yaklaşık üç aydır ön sipariş sürecinde olan oyun ülkemizde 189 TL’ye sipariş verilebiliyor. Oynamak için ise Nisan ayının sonunu beklemeniz gerek.
Oyunun yapımcısı Naughty Dog oyunun neden ikinci kez ertelendiğini açıklamadı. Ancak erteleme kararını vermenin kendileri için de kolay olmadığını, takipçilerin özürlerini kabul etmesini rica etti. Serinin son oyunu olması beklenen Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu, Türkçe dil desteğiyle birlikte 27 Nisan’da ülkemizde satın alınabilecek. Türkiye ile birlikte İngiltere hariç diğer Avrupa ülkelerinde de oyun aynı gün satışa çıkacak.

Gods of Rome piyasaya çıktı!