Ünlü rockçı Alice Cooper'dan 'Şanlıurfa' mesajı

Sosyal medyada, temsilcisi olduğu "gotik rock" tarzına uygun şekilde ilginç olay ve bilgileri paylaşan ünlü müzisyen Alice Cooper bu kez de takipçilerini bir "Şanlıurfa" paylaşımı yaparak şaşırttı.

19 Mayıs 2016 Perşembe, 17:39
Abone Ol google-news

Sosyal medyada, temsilcisi olduğu "gotik rock" tarzına uygun şekilde ilginç olay ve bilgileri paylaşan ünlü müzisyen Alice Cooper bu kez de takipçilerini bir "Şanlıurfa" paylaşımı yaparak şaşırttı.

Sahnede çoğu kurgu olan ve gerçekte mizah ögeleri taşıyan şovları yanında liste başı parçaları da içeren hard rock albümleriyle 1970'lerde önemli başarı elde eden Alice Cooper Facebook hesabında bu kez de "Siyah Gül" efsanesini ele aldı. Cooper, bir siyah renkli bir gül fotoğrafını paylaşırken "Çarpıcı bir siyah gül. Siyah güller doğal haliyle sadece Türkiye'de, Halfeti'de bulunuyor" bilgisini paylaştı.

Müzisyen daha önce de “Kudüs’ün 1917’deki kuşatması sırasında İngilizler, Osmanlıların içeceğini ve uyuşturucunun etkisinde savaşacaklarını umarak havadan yüksek dozda afyonla dolu sigaralar atmaya başladı. Plan işledi” mesajını paylaşarak tarihteki garip bir olaya işaret etmişti.

İşte o mesaj: