Vahdet yazarı: Afrika'daki goril ve maymunlar Yahudi

Vahdet gazetesi yazarı Seyfi Şahin, "Ben bugün Afrika’nın kuzeyinde ormanlarda yaşayan goril ve şempanzelerin, Lanetlenmiş Yahudi olduklarına inanıyorum" dedi.

01 Şubat 2016 Pazartesi, 10:26
Abone Ol google-news

AKP yanlısı gerici Vahdet gazetesi yazarı Seyfi Şahin, Afrika'da yaşayan goril ve şempanzelerin aslında lanetlenmiş Yahudiler olduğunu iddia etti. Şahin, "Ben bugün Afrika’nın kuzeyinde ormanlarda yaşayan goril ve şempanzelerin, Lanetlenmiş Yahudi olduklarına inanıyorum"dedi.

Birgün'ün haberine göre doktor olduğunu öne süren Şahin; "Maymunlar insanlara benzer hayvanlardır. İnsan kromozomu 46 dır Maymun kromozomu 48'dir. Bu kromozom yapıları birbirine yakın olduğu için, Bu varlıkların birine kromozomal geçişi mümkündür. Yani ya, insan Maymundan türedi Veya maymun insandan türedi." diyen Şahin, "Biz tabipler olarak kromozom anomalilerini incelediğimizde, İnsan kromozom anomalisinden maymuna benzer insanlar doğmaktadır" ifadelerini kullandı.

Şahin'in yazısında geçen ifadelerden bazıları:

"Maymunlarda da kromozom anomalili doğanlar da vardır. Ancak onlar içinde hiç insan doğmamış, İnsana yakın bir maymun da türememiştir."

"Kainatın yaratıcısı, yüce Rabbimiz de bu gerçekleri doğruluyor.

'Şüphesiz ki, içinizden cumartesi günü yasağını çiğneyenleri bilirsiniz,

İşte bunlardan dolayı onlara sefil maymunlar olun-dedik(2/65)'

Ayrıca; 'De ki;-Allah katında cezaya çarptırılma bakımından bunlardan daha kötüsünü size haber veremi? Allah kimlere lanet etmiş ve gazabına uğratmışsa, kimlerden maymunlar, domuzlar ve şeytana tapanlar yapmışsa, işte bunların makamı daha kötüdür ve onlar düz yoldan daha çok sapmışlardır. (5/60)'

Bir de; 'böylece onlar kibre kapılıp, yasak kılınan şeylerden vazgeçmeyince, biz de onlara hor ve zelil maymunlar olun dedik.(7/166)'

Yukarıdaki ayetler maymunların insanlardan türediğine işarettir."

 "Evrim teorisi, Darwin denen bir Yahudi tarafından ortaya atılmıştır" diyen Şahin, "Ben bugün Afrika’nın kuzeyinde ormanlarda yaşayan goril ve şempanzelerin, Lanetlenmiş Yahudi olduklarına inanıyorum. Bunlar mutasyona uğramış, sapık insanlardır. Bu görüş inanın Darwin teorisinden daha güçlü ve bilimseldir. Ancak biz Müslümanların ve buna inananların, Ne bankalarımız, ne paralarımız, ne bilim dünyasında teşkilatımız, Ne de bu gerçekleri haykıracak propaganda gücümüz var? Ama Aklımız, imanımız ve Allah’ımız var. Elhamdülillah…"