Vahşet! Öldürdüğü kadının kafasını kestikten sonra beynini pişirip yedi

Filipinler'de bir kadını öldürdükten sonra kafasını parçalara ayırıp beynini yiyen adam, kadın kendisiyle İngilizce konuşunca alt üst olduğunu söyledi.

06 Aralık 2019 Cuma, 15:34
Abone Ol google-news

Lyoyd Bagtong isimli 21 yaşındaki adam bir kadını öldürüp, kafasını kestikten sonra beynini pişirip yedi.  Saldırgan Talisayan polisi tarafından gözaltına alındı. Polis Bagtong’un evine yaklaşık 3 kilometre uzaklıkta kurbana ait vücudu ve birbirine bağlı bilekler buldu. Ceset sadece bir parça kot pantolonla kaplanmıştı. Kadının kafası ise kayıptı.

Görgü tanıkları kadını, Bagtong ile mezarlığın yakınında tartışırken gördü. İddiaya göre saldırgan, kadının kafasını sanggot denilen keskin, metal bir objeyle vücudundan ayırdı. 

Polis Bagtong’u gözaltına aldığı sırada bel kemerinde benzer bir alet buldu. Saldırganın evinde yapılan aramalarda muhtemelen kadının parçalanmış başını taşırken giydiği kanlı giysiler de bulundu.

?Talisayan polis şefi Maribeth Ramoga olayı şu sözlerle anlattı:

“Bagtong’un kadının öldürdüğünü ‘kadını onunla İngilizce konuşunca alt üst olduğunu’ söyleyerek  itiraf etti. Kadını öldürdükten sonra kadının başını yardı ve kafatasından beynini çıkardı. Kadının beynini pişirerek biraz pirincin üzerine sos olarak koydu. Son olarak da evinin yakınlarındaki bir boşluğa kafatasını fırlatıp attı."