van Perise formayı giydi şovunu yaptı

Fenerbahçe'nin yeni transferi Robin Van Persie, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda düzenlenen törenle imzayı attı. İmza töreni için stada gelen binlerce Sarı-lacivertli taraftar da Hollandalı futbolcuya yoğun sevgi gösterilerinde bulundular.

14 Temmuz 2015 Salı, 17:50
Abone Ol google-news
<video:322213>

Stat zemini üzerine kurulan platformda gerçekleşen törende ilk olarak Fenerbahçe Sportif Direktör Giuliano Terraneo konuştu. Terraneo, "Burada sizleri büyük başkanımız Aziz Yıldırım adına selamlamak istiyorum. Bir büyük yıldız oyuncuyu daha takıma kazandırdığım için mutluyum" dedi.
 
 
Daha sonra konuşan Hollandalı futbolcunun ilk sözleri, "Merhaba Fenerbahçe" oldu.
Robin Van Persie, sözlerini şöyle sürdürdü;
 
"Türkçe'yi en kısa zamanda öğrenmeye çalışacağım. Ülkeye adaptasyon konusunda bunun çok önemli olduğunu düşünüyorum. Artık Fenerbahçe ailesinin bir üyesiyim. Size sadece bir şeyin sözünü veriyorum; ben burada takıma yardım etmek için her şeyi yapacağım. Kazanabildiğimiz kadar kupa kazanmak, sizleri mutlu etmek için her şeyi yapacağım. Bugün böyle bir coşku varsa, şampiyon olduğumuzda nasıl bir atmosfer olur burada, tahmin bile edemiyorum. Teşekkürler Fenerbahçe" diye konuştu.

KIZI VE OĞLUYLA ŞOV YAPTI

Hollandalı yıldız futbolcu Robin van Persie, imzanın ardından 8 yaşındaki oğlu Shaqueel ve kızı ile birlikte topla şov yaptı. Kızı ve oğluyla paslaşan Persie, daha sonra topları taraftarlara attı. Oğlu da babasıyla sektirdiği topu taraftarlara gönderdi.
 
TARAFTAR ŞÜKRÜ SARAÇOĞLU'NA HÜCIM ETTİ

İngiliz devi Manchester United'dan transfer edilen dünyaca ünlü futbolcu Robin van Persie'nin imza töreni için Şükrü Saraçoğlu Stadı'na akın eden binlerce Fenerbahçe taraftarı, izdihama neden oldular.

İmza töreninin başlamasına dakikalar kala statta yaklaşık 8 bin kişi geldi. Ayrıca stadyumun dışında içeriye girmeyi bekleyen 7-8 bin taraftar vardı.

Fenerbahçe yönetimi, Hollandalı yıldız öncesi Portekizli oyuncu Nani için de taraftar önünde imza töreni düzenlemişti.