Cenk Tosun: 'Neler yapacağını bütün Türkiye görecek'

Milli futbolcu Cenk Tosun, Süper Lig'in 10. haftasında kendi sahalarında ağırladıkları Gaziantep FK'yi 2-0 mağlup ettikleri maçın ardından konuştu. Tosun, Süper Lig'de ilk kez forma giyen 18 yaşındaki futbolcu Yakup Arda Kılıç hakkında, "Yakup Arda, gerçekten pırıl pırıl, çok yetenekli bir çocuk. Bugün oyuna girdikten sonra bütün Türkiye neler yaptığını gördü. Bunu da heyecanlı bir Yakup olarak yaptı. Birkaç maç sonra neler yapacağını bütün Türkiye görecek" ifadelerini kullandı.

Yayınlanma: 30.10.2023 - 22:53
Cenk Tosun: 'Neler yapacağını bütün Türkiye görecek'
Abone Ol google-news

Beşiktaş'ın Gaziantep FK'yi 2-0 mağlup ettiği maçın ardından Cenk Tosun açıklama yaptı.

Cenk Tosun genç oyuncu Yakup Arda için, "Yakup Arda, gerçekten pırıl pırıl, çok yetenekli bir çocuk. Bugün oyuna girdikten sonra bütün Türkiye neler yaptığını gördü. Bunu da heyecanlı bir Yakup olarak yaptı. Birkaç maç sonra neler yapacağını bütün Türkiye görecek. Onun adına mutluyum" dedi.

Yakup Arda Kılıç

"BEŞİKTAŞ BÜYÜK BİR CAMİA"

Cenk Tosun, "Zor bir dönemden geçiyoruz. Maçın yorgunluğundan unuttum söylemeyi. Cumhuriyetin 100. yılı kutlu olsun. Beşiktaş büyük bir camia. Her zorlukların üzerinden gelmiştir. Bugün Pazartesi olmasına rağmen stat doluydu. Herkesten Allah razı olsun. Taraftarlarla birlikte iyi bir yola gireceğiz. Maçı hak ettik, artık Antalyaspor maçına bakacağız" ifadelerini kullandı.

Ayrıca, "Burak hoca benim takım arkadaşımdı. Yan yana milli formayı terlettik. Şimdi hocam oldu. Erken olmasına rağmen çok tecrübeli. İkili ilişkiyi çok iyi yönetiyor. Burak hocama da bana forma şansı verdiği için teşekkür ediyorum" diye konuştu.


İlgili Haberler

En Çok Okunan Haberler