6'lı masanın internet sitesi Millet İttifakı'na dönüştürüldü

Altılı masa çalışmalarının duyurulduğu "altilimasa.biz" sitesi kapatıldı. Siteye giriş yapıldığında milletittifaki.biz adresine yönlendiriyor.

Yayınlanma: 06.03.2023 - 13:15
6'lı masanın internet sitesi Millet İttifakı'na dönüştürüldü
Abone Ol google-news

CHP, İYİ Parti, Demokrat Parti, Saadet Partisi, DEVA Partisi ve Gelecek Partisi'nin oluşturduğu altılı masanın çalışmalarını kamuoyuyla paylaştığı web sitesi kapandı.

Altılı masadan haberlerin ve duyuruların yayımlandığı "www.altilimasa.biz" sitesine giriş yapıldığında "milletittifaki.biz" adresine yönlendiriyor.

Sitede; 'Liderler Buluşması', 'Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem', 'Komisyonlar' gibi başlıklar yer aldı. 'Komisyonlar' başlığının altında ise, altı partiden oluşan çalışma komisyonları ve üyelerine ilişkin bilgilerin yanı sıra çalışma ve raporları da paylaşılıyor.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener 3 Mart'ta yaptığı açıklamada adaylık konusunda dayatma yapıldığını belirterek, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanlığı adaylığını desteklemediğini söylemiş ve İstanbul ve Ankara büyükşehir belediye başkanlarını adaylık için göreve çağırmıştı.


Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler