Korku dolu anlar kamerada: Tekel bayisine silahlı saldırı

Bağcılar'da yüzleri maskeli iki kişi plakasız motosikletle geldikleri tekel bayisine silahlı ateş açtı. Saldırı anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Yayınlanma: 17.01.2024 - 09:37
Abone Ol google-news

Olay, Bağcılar Mahmutbey Mahallesi'nde saat 01.15 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, Sümeyye Kardaş'ın işlettiği tekel bayiine plakasız motosikletle gelen yüzleri maskeli iki kişi işyerine rastgele ateş etti. 

Saldırı anında dükkanda olan Sümeyye Kardaş ve yakınının yaşadığı korku dolu anlar işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Kasanın olduğu bölümde bulunan Kardaş ve yakını, silah sesleri üzerine birbirlerine sarılarak sandalyeye oturdu. 

Saldırganlar ise olay yerinden geldikleri motosikletle kaçtı. Dükkana iki mermi isabet ederken, polis ekipleri kaçan saldırganların yakalanması için çalışma başlattı. 

“ERTESİ GÜN DÜKKANIM KURŞUNLANDI”

İşyeri sahibi Sümeyye Kardaş "Bu olay meydana gelmeden beş gün önce dükkanıma üç tane şahıs geldi tanımadığım insanlar. Dükkanı devredip edip etmediğimi sordular, ondan sonra ben de dükkan satılık değil dedim. Sonra ısrarla dükkanı onlara vermemi söylediler, ben istemedim. Sonrasında da dükkanın kurşunlanıp kurşunlanmadığını sordular. 'Dükkana sıktılar mı? Daha önce de' dediler. Ben de hayır dedim. Benim dükkanıma neden sıksınlar diye. Bu olay olduktan sonra çıktılar normal bir şekilde konuştular. Üç gün sonra müşteri olarak geldiler. Ertesi gün dükkanım kurşunlandı. Ben de bu şahıslardan şüpheleniyorum, çünkü benim hiç kimseyle problemim olmadığı için bunlardan şüpheleniyorum. Dükkanı kurşunlayanlar da plakasız motosikletle, yüzleri maskeli olarak geldiler" dedi.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon