Midyeci Ahmet krizinde son nokta: 'Çocuğunun rızkının önünde engel olan adamsın'

Midyeci zinciri sahibi, eski karısının dükkanının karşısına aynı isimle restoran açmıştı. Eski eş Deniz Çelebi ilk kez canlı yayında açıklama yaptı. Ahmet Çiçek'e seslenen Çelebi, “Çocuğunun rızkının önünde engel olan bir adamsın” dedi.

Yayınlanma: 08.04.2022 - 14:04
Midyeci Ahmet krizinde son nokta: 'Çocuğunun rızkının önünde engel olan adamsın'
Abone Ol google-news

Midyeci olarak tanınan Ahmet Çiçek'in eski eşi Deniz Çelebi, Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayımlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı’nın yaptığı 'Neler Oluyor Hayatta' programına canlı bağlanarak ilk kez hakkındaki iddialara yanıt verdi. 

"ÇOCUĞUNUN RIZKININ ÖNÜNDE ENGEL OLAN BİR ADAMSIN"

Deniz Çelebi sözlerine, "Buradan Ahmet Bey'e bir şey söylemek istiyorum" diyerek başladı. Eski eşi Ahmet Çiçek'e canlı yayında seslenerek "Sen ölen çocuğun için ağlıyorsun da, iki tane çocuğun yaşıyor. Sen o iki çocuğuna sarılmayı bilmedin, bilemedin. 2 tane çocuğun var 5 ayda iki defa bile görmedin" diyerek isyan etti, gözyaşlarına hakim olamadı. Sonra da "Çocuğunun rızkının önünde engel olan bir adamsın" sözleriyle devam etti. 

"MERKEZ ŞUBEYİ SATMAK İSTEMEDİM"

"Ahmet Bey'le evlendiğimizde bir liramız bile yoktu" diyen Deniz Çelebi, midyeci olan eski eşinin kendi restoranının karşısına aynı isimle restoran açması hakkında da konuştu. Eski eşi Ahmet Çiçek'in "Merkez şubeyi satmak istediği için önlem aldım" cümlesine değindi. Bu iddiayı yalanlayarak "Ben boşanma protokolüme 'Ben yaşadığım sürece merkez şube bende, ben öldükten sonra çocuklarıma geçecek' diye bir madde eklettim. Bunu düşünen bir kadın merkez şubeyi niye satsın?" dedi. 

"TETİKÇİYLE İLGİLİ SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSU YOK"

Deniz Çelebi, tetikçi tutulduğu yönündeki iddia için ise "Ben çektiği videodan öğrendim konuyu, bu bir iddia. Savcılığa suç duyurusu yok. Bu konunun açığa çıkmasını ben Ahmet Bey'den daha çok istiyorum" dedi. 


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler