Show TV'nin Aile dizisiyle ilgili bilinmeyen gerçekler ortaya çıktı! Büyük ses getirecek

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya ve Nur Sürer gibi efsane isimlerin kadrosunda yer aldığı Aile dizisiyle ilgili bilinmeyen bazı detaylar ortaya çıktı.

Yayınlanma: 07.03.2023 - 20:26
Show TV'nin Aile dizisiyle ilgili bilinmeyen gerçekler ortaya çıktı! Büyük ses getirecek
Abone Ol google-news

Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya ile Camdaki Kız dizisinden ayrılan Nur Sürer'in buluştuğu Aile dizisi bu akşam ekrana geliyor. Efsane kadrosuyla dizi şimdiden sosyal medyada gündem olmayı başardı. 

Aile dizisiyle ilgili bazı gerçekler ortaya çıktı.

DİZİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Aile dizisinin nerede çekildiği merak ediliyordu. Dizinin İzmir'de çekildiği öğrenildi. 

UYARLAMA OLDUĞU  ORTAYA ÇIKTI

Show TV'nin yeni dizisi Aile'nin uyarlama olduğu ortaya çıktı. Aile dizisi, 1999-2007 yılları arasında Amerika'da yayınlanan dünyaca ünlü The Sopranos dizisinden uyarlandı.

İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Aile dizisinin ilk bölümünde yaşanacaklar da belli oldu; İzmir uçağındaki karşılaşma, aileden yaralı kahramanlarımızın kendi ailelerini kurmak için çıkacakları zorlu yolun sadece başlangıcı olacaktır…

Soykanlara ‘aile’ olduklarını hatırlatan tek yerdir sofra. O gu¨n yine tu¨m ailenin toplanacağı bir sofra kurulurken, Aslan, amcasıyla ilgili ‘karanlık’ işlerinden birini daha çözmek için İzmir uçağındadır.

Psikolog Devin ve Aslan’ın yolları işte bu yolculukta kesişir. Devin de kız kardeşinin başını soktuğuyeni bir belayı halletmek u¨zere İzmir’e gitmektedir. Farklı du¨nyaların insanları oldukları çok açıktır. Ancak ortak ‘yara’larını keşfetmeleri uzun su¨rmez; Aileleri.

Aslan daha ilk geceden, Soykan Anayasasının çok önemli bir kuralını Devin için çiğner. Bu durum Aslan’a saplantılı bir bağlılık hisseden annesi Hu¨lya’nın yaklaşan bu¨yu¨k tehlikeyi fark etmesi için yeterlidir; Devin.

Daha önce de pek çok kere oğlunun aileden uzaklaşmasını önlemek için her şeyi yapabileceğini gösteren Hu¨lya’nın işi, bu sefer eskisi kadar kolay olmayacaktır.

Ancak işi kolay olmayan sadece Hu¨lya değildir. İzmir uçağındaki karşılaşma, aileden yaralı kahramanlarımızın kendi ailelerini kurmak için çıkacakları zorlu yolun sadece başlangıcı olacaktır…


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler