Haluk Levent'in 1999 depremindeki görüntüleri ortaya çıktı

Abone Ol google-news

Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki deprem sonrası sosyal medyada kullacılar tarafından Haluk Levent'in 1999 Marmara Depremi'ndeki görüntüleri paylaşıldı. Şarkıcılığının yanı sıra kurucusu olduğu AHBAP derneği ile sayısız yardımda bulunan Haluk Levent'in 17 Ağustos 1999 yılında meydana gelen depremde çocuklarla şarkı söylediği anların görüntüsü sosyal medyaya yayıldı.

27 Ocak 2020 Pazartesi, 10:30

ELAZIĞ'DAKİ DEPREMZEDELER İÇİN SEFERBER OLDU

Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından yardım kampanyaları sürüyor. Yardım kampanyasına katılan isimlerden biri olan Haluk Levent, AHBAP derneği bünyesinde 160 büyük çadır aldıklarını ve en az 500 kişinin faydalanabileceğini duyurdu. Depremden kısa süre sonra paylaşım yapan Levent, "AHBAP Derneği hesabında -burs verdiğimiz öğrenciler hariç - toplam 384 bin TL var. Bu ay ki ofis giderleri maaşları ayırdık. Kalan tüm para ile kışlık çadır yaptırıp Elazığ AFAD'a teslim ediyoruz. Sonuçta bu bağışları siz yaptınız" demişti.

1999 DEPREMİNDE ÇEKİLEN GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Bu zamana kadar yaptığı yardımlarla adından söz ettiren Haluk Levent'in Türkiye'nin  17 Ağustos 1999 depremi sonrası görüntüleri ortaya çıktı. Sosyal medyada kısa sürede yayılan görüntülerde Haluk Levent, boş bir arsada etrafına topladığı çocuklarla gitar çalıp şarkı söylüyor.