Göz kamaştırıcı bir takı töreni: 10 bin kişi katıldı!

Van'da Bayram ailesinden Onur Bayram'ın düğünü, son yılların en büyük katılımlı ve gösterişli düğünlerinden biri olarak gerçekleşti. Takı merasimi, gelinin altın takısı ve damada hediye edilen yüksek miktarlı nakit paralarla göz kamaştırıcıydı.

Yayınlanma: 24.10.2023 - 22:35
Abone Ol google-news

Van'da Bayram ailesinden Onur Bayram'ın düğünü, son yılların en büyük katılımlı ve en gösterişli düğünlerinden biri olarak gerçekleşti. Van'da yaşayan Bayram ailesi, düğünlerine Türkiye'nin dört bir yanından ve hatta yurtdışından gelen konukları ağırladı. Gelin Havin Şen'in ailesi Gıravi aşiretinden olup, bu evlilik iki ailenin bir araya gelmesini simgeliyordu. Binlerce davetlinin katıldığı bu etkinlik, düğünün yanı sıra bir kültürel buluşma ve dayanışma platformu olarak da öne çıktı. 

Düğünün takı merasimi ise adeta göz kamaştırıcıydı. Düğünün geline ve damada hediye edilen altınlar ve nakit paralar son derece yüksekti. Damada 10 milyon 150 bin TL nakit para hediye edilirken, gelinin takısının kilolarca altından oluştuğu gözlendi. Bu takı merasimi, son yılların en gösterişli düğünlerinden biri olarak kayıtlara geçti.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler