Tuba Büyüküstün Türkiye’den ayrılıyor: Endişelerim var

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, kızları Toprak ve Maya ile birlikte bir süre Paris’te yaşayacaklarını açıkladı.

Yayınlanma: 09.12.2022 - 18:53
Tuba Büyüküstün Türkiye’den ayrılıyor: Endişelerim var
Abone Ol google-news

Türkiye’den ayrılma kararı alan oyuncu Tuba Büyüküstün, ikiz kızları Toprak ve Maya ile birlikte Paris’e yerleşti.

Elle Türkiye’nin aralık sayısına konuşan Büyüküstün, Paris’te ne kadar kalacaklarının belli olmadığını belirterek şunları söyledi:

  • Kızlarla birlikte şimdilik buradayız, ama ne kadar süreceğine dair plan yapmadık. Paris'i çok sevdiğimi ve tıpkı İstanbul gibi burada da kendimi evimde hissettiğimi hep söyledim Kızlar okula gidiyor, ben de günlük işlerimi hallediyorum.

"ENDİŞELERİM VAR"

Anneliğin kendisini değiştirdiğini ifade eden Büyüküstün, “Artık hiçbir zaman tek kişilik düşünmüyorsun. İlk anne olduğum zamanlar demiştim; artık ölmek çok zor" ifadelerini kullandı.

Çocukları için endişelerini de dile getiren oyuncu, şöyle konuştu:

  • En çok kızlarımın geleceği için endişeleniyorum. Çocuklarım adına nasıl bir dünyanın bizi beklediğini bilmiyorum. Umarım bu endişelerin hepsi boştur. Kızlarıma tamamen açığım. Bilsinler ki ben mükemmel değilim. Endişelerim var, sorunlarım var, saçmalıklarım ve kendimi düşük hissettiğim, hatta pes ettiğim zamanlar var.

BU İÇERİĞİ DE OKUYABİLİRSİNİZ!

Cumhuriyet360 Sait Halim Paşa Yalısı'nın yakılması dosyasını yeniden açtı. Görselin üzerine tıklayın, Sait Halim Paşa Yalısı'yla ilgili bilgi ve verilere erişin. 


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler