Togg en iyi startup'lar listesinde zirveye çıktı

Togg, hızla büyüyen ve en iyi yetenekleri işe alan yeni şirketleri belirlemek için hazırlanan 'LinkedIn En İyi Startup'lar 2023' listesinde bir numarada yer aldı.

Yayınlanma: 29.09.2023 - 15:13
Togg en iyi startup'lar listesinde zirveye çıktı
Abone Ol google-news

Togg’dan yapılan açıklamaya göre, 'Bir otomobilden fazlası' hedefiyle çıktığı yolda farklı sektörlerden iş ortaklarıyla birlikte hareket eden marka, yeni bir başarı elde etti. Türkiye’deki şirketler arasında yapılan sıralama, 'istihdam artışı', 'şirket ve mevcut çalışanlar ile etkileşim', 'iş ilgisi' ve 'en iyi yeteneklerin ilgisini çekme' kriterleri baz alınarak oluşturuldu.

Açıklamada konuya ilişkin görüşlerine yer verilen Togg Üst Yöneticisi (CEO) Gürcan Karakaş, 'LinkedIn En İyi Startup'lar 2023' listesinde başarıyla yer almaktan büyük memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

Karakaş, şunları kaydetti:

''İnovasyon, büyüme ve alanının en iyilerini ekibimize katma kararlılığımızın meyvelerini toplamaktan mutluluk duyuyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana insan ve güven odaklı bir kurum kültürüyle gelişiyoruz.

Şirketimizi akıllı cihazımız T10X, dijital deneyim platformumuz Trumore, temiz enerji çözümlerimiz Trugo ve Siro ile yarattığımız değer ağıyla büyütürken, yeniliklere ve öğrenmeye açık, duygusal istikrarı ve entelektüel sermayesi olan, insanlarla pozitif iletişim kurmayı tercih eden çalışanlarımızla güçleniyoruz.''


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler