Bu hafta 7 film gösterime girecek...İşte haftanın filmleri
1
Bu hafta 7 film gösterime girecek...İşte haftanın filmleri
13 Günah 

Vizyon Tarihi: 21 Ağustos 2015
Yapımı : 2014 - ABD
Tür : Gerilim,  Korku
Süre: 93 Dak.
Yönetmen : Daniel Stamm
Oyuncular : Mark Webber,  evon Graye, Ron Perlman, Tom Bower, Rutina Wesley
Senaryo : Daniel Stamm, David Birke, Eakasit Thairatana
Yapımcı : Jason Blum, Bailey Conway


Genç ve cesur, ancak maddi sıkıntılar yaşayan bir satıcı olan Elliot Brindle (Mark Webber) bir gün arabasında giderken tuhaf bir telefon alır. Kendisini gizli kamerayla izleyen bir televizyon programında olduğu ve bildirilen 13 görevi tamamlayabilirse 6.2 milyon $'lık ödüle hemen sahip olacağı söylenir. Bunun bir şaka olmadığını anlayan ve sevgilisiyle evlenmek üzere olduğu acil paraya ihtiyaç duyan Elliot şartları kabul ederek aksiyon dolu bir maceraya atılır. Adımları tamamladıkça hesabına yatan para miktarı yükselmektedir, ancak bütün aşamaları tamamlamadığı müddetçe tek kuruşa sahip olamayacaktır. Bu nedenle bütün tehlikelerine rağmen 13 görevin tamamını bitirmeye kararlıdır.
2
13 Günah Vizyon Tarihi: 21 Ağustos 2015 Yapımı : 2014 - ABD Tür : Gerilim, Korku Süre: 93 Dak. Yönetmen : Daniel Stamm Oyuncular : Mark Webber, evon Graye, Ron Perlman, Tom Bower, Rutina Wesley Senaryo : Daniel Stamm, David Birke, Eakasit Thairatana Yapımcı : Jason Blum, Bailey Conway Genç ve cesur, ancak maddi sıkıntılar yaşayan bir satıcı olan Elliot Brindle (Mark Webber) bir gün arabasında giderken tuhaf bir telefon alır. Kendisini gizli kamerayla izleyen bir televizyon programında olduğu ve bildirilen 13 görevi tamamlayabilirse 6.2 milyon $'lık ödüle hemen sahip olacağı söylenir. Bunun bir şaka olmadığını anlayan ve sevgilisiyle evlenmek üzere olduğu acil paraya ihtiyaç duyan Elliot şartları kabul ederek aksiyon dolu bir maceraya atılır. Adımları tamamladıkça hesabına yatan para miktarı yükselmektedir, ancak bütün aşamaları tamamlamadığı müddetçe tek kuruşa sahip olamayacaktır. Bu nedenle bütün tehlikelerine rağmen 13 görevin tamamını bitirmeye kararlıdır.
Minik Kuş  Gus 

Vizyon Tarihi: 21 Ağustos 2015
Yapımı : 2014 - Belçika, Fransa
Tür : Animasyon, Komedi, Macera
Süre: 90 Dak.
Yönetmen : Christian De Vita
Seslendirenler : Danny Glover, Seth Green, Zachary Gordon, Sara Forestier, Christine Baranski
Senaryo : Cory Edwards, Antoine Barraud
Yapımcı : Caroline Benjo, Carole Scotta
Diğer Adı : Yellowbird, Yellow Bird


Öksüz, yuvasını hiç terketmemiş, sakar bir kuş olan kahramanımız Gus, gerçek bir ailenin özlemiyle yanıp tutuşmaktadır. İçinde bulunduğu sürü Afrika'ya göç hazırlığı içindeyken sürünün lideri Darius sakatlanır. Birbirinden ilginç olaylar zinciri sonunda sürünün liderliğini üstlenmek Gus'a kalır. Gus için bu yolculuk sadece kendini kanıtlamak için değil, kendini keşfedip gerçek kimliğini bulabilmek adına harika bir fırsat olacaktır.
3
Minik Kuş Gus Vizyon Tarihi: 21 Ağustos 2015 Yapımı : 2014 - Belçika, Fransa Tür : Animasyon, Komedi, Macera Süre: 90 Dak. Yönetmen : Christian De Vita Seslendirenler : Danny Glover, Seth Green, Zachary Gordon, Sara Forestier, Christine Baranski Senaryo : Cory Edwards, Antoine Barraud Yapımcı : Caroline Benjo, Carole Scotta Diğer Adı : Yellowbird, Yellow Bird Öksüz, yuvasını hiç terketmemiş, sakar bir kuş olan kahramanımız Gus, gerçek bir ailenin özlemiyle yanıp tutuşmaktadır. İçinde bulunduğu sürü Afrika'ya göç hazırlığı içindeyken sürünün lideri Darius sakatlanır. Birbirinden ilginç olaylar zinciri sonunda sürünün liderliğini üstlenmek Gus'a kalır. Gus için bu yolculuk sadece kendini kanıtlamak için değil, kendini keşfedip gerçek kimliğini bulabilmek adına harika bir fırsat olacaktır.
Pixels

Vizyon Tarihi: 21 Ağustos 2015
Yapımı : 2015 - ABD
Tür : Bilim Kurgu,  Komedi
Süre: 106 Dak.
Yönetmen : Chris Columbus
Oyuncular : Adam Sandler,  Kevin James,  Peter Dinklage,  Michelle Monaghan,  Josh Gad
Senaryo : Adam Sandler, Tim Herlihy, Timothy Dowling, Patrick Jean
Yapımcı : Adam Sandler, Chris ColumbusKlasik atari oyunlarının görüntülerini yanlış yorumlayıp bir savaş ilanı olarak algılayan uzaylılar, bu oyunlardaki karakterlerin benzerleriyle dünyaya saldırırlar. Başkan Will Cooper (Kevin James) son çare olarak 80'li yılların atari şampiyonu çocukluk arkadaşı Jules Brenner (Adam Sandler) ve onun oyun delisi arkadaşlarına başvurmak zorunda kalır.
4
Pixels Vizyon Tarihi: 21 Ağustos 2015 Yapımı : 2015 - ABD Tür : Bilim Kurgu, Komedi Süre: 106 Dak. Yönetmen : Chris Columbus Oyuncular : Adam Sandler, Kevin James, Peter Dinklage, Michelle Monaghan, Josh Gad Senaryo : Adam Sandler, Tim Herlihy, Timothy Dowling, Patrick Jean Yapımcı : Adam Sandler, Chris Columbus Klasik atari oyunlarının görüntülerini yanlış yorumlayıp bir savaş ilanı olarak algılayan uzaylılar, bu oyunlardaki karakterlerin benzerleriyle dünyaya saldırırlar. Başkan Will Cooper (Kevin James) son çare olarak 80'li yılların atari şampiyonu çocukluk arkadaşı Jules Brenner (Adam Sandler) ve onun oyun delisi arkadaşlarına başvurmak zorunda kalır.
Hayallerimdeki Kadın Manglehorn

Vizyon Tarihi: 21 Ağustos 2015
Yapımı : 2014 - ABD
Tür : Dram
Süre: 97 Dak.
Yönetmen : David Gordon Green
Oyuncular : Al Pacino, Holly Hunter, Chris Messina, Harmony Korine, Edrick Browne
Senaryo : David Gordon Green, Paul Logan
Yapımcı : David Gordon Green, Molly Conners


Küçük bir kasabada anahtarcılık yapan AJ Manglehorn (Al Pacino), günlerini sıradan günlük işlerle ve çok sevdiği kedisiyle ilgilenerek geçirmektedir. Ayrıca aşık olduğu kadını kaybetmenin acısını hala üzerinden atamamıştır. Ancak günün birinde tanıştığı iyi kalpli bankacı Dawn (Holly Hunter) onun içine kapanıklığını atıp hayata yeniden pozitif bakmasını sağlayacaktır.
5
Hayallerimdeki Kadın Manglehorn Vizyon Tarihi: 21 Ağustos 2015 Yapımı : 2014 - ABD Tür : Dram Süre: 97 Dak. Yönetmen : David Gordon Green Oyuncular : Al Pacino, Holly Hunter, Chris Messina, Harmony Korine, Edrick Browne Senaryo : David Gordon Green, Paul Logan Yapımcı : David Gordon Green, Molly Conners Küçük bir kasabada anahtarcılık yapan AJ Manglehorn (Al Pacino), günlerini sıradan günlük işlerle ve çok sevdiği kedisiyle ilgilenerek geçirmektedir. Ayrıca aşık olduğu kadını kaybetmenin acısını hala üzerinden atamamıştır. Ancak günün birinde tanıştığı iyi kalpli bankacı Dawn (Holly Hunter) onun içine kapanıklığını atıp hayata yeniden pozitif bakmasını sağlayacaktır.
Hitman: Ajan 47 

Vizyon Tarihi: 21 Ağustos 2015
Yapımı : 2015 - ABD
Tür : Aksiyon, Gerilim, Suç
Süre: 96 Dak.
Yönetmen : Aleksander Bach
Oyuncular : Rupert Friend, Hannah Ware, Zachary Quinto, Ciaran Hinds, Thomas Kretschmann
Senaryo : Skip Woods, Michael Finch, Kyle Ward
Yapımcı : Charles Gordone, Alex Young
Diğer Adı : Agent 47

Agent 47, tam bir ölüm makinesi olacak şekilde tasarlanmış bir suikastçidir. Ancak çok güçlü bir holding, ajanın arkasındaki sırrı çözüp kendi suikastçiler ordusunu kurmak istemektedir. Ajana bu görevde Katia adlı bir kadın yardımcı olacaktır, Katia bir yandan babasını bulmaya çalışmaktadır.
6
Hitman: Ajan 47 Vizyon Tarihi: 21 Ağustos 2015 Yapımı : 2015 - ABD Tür : Aksiyon, Gerilim, Suç Süre: 96 Dak. Yönetmen : Aleksander Bach Oyuncular : Rupert Friend, Hannah Ware, Zachary Quinto, Ciaran Hinds, Thomas Kretschmann Senaryo : Skip Woods, Michael Finch, Kyle Ward Yapımcı : Charles Gordone, Alex Young Diğer Adı : Agent 47 Agent 47, tam bir ölüm makinesi olacak şekilde tasarlanmış bir suikastçidir. Ancak çok güçlü bir holding, ajanın arkasındaki sırrı çözüp kendi suikastçiler ordusunu kurmak istemektedir. Ajana bu görevde Katia adlı bir kadın yardımcı olacaktır, Katia bir yandan babasını bulmaya çalışmaktadır.
Lanet 2


Vizyon Tarihi: 21 Ağustos 2015
Yapımı : 2015 - ABD
Tür : Korku
Süre: 97 Dak.
Yönetmen : Ciaran Foy
Oyuncular : Shannyn Sossamon, Tate Ellington, James Ransone, Nicholas King, Delphine Pontvieux
Senaryo : Scott Derrickson, C. Robert Cargill
Yapımcı : Jason Blum


Serinin 2012 yapımı ilk filmindeki korkunç olayların sonrasını konu alan Lanet 2 filminde bir anne ve iki çocuğuna odaklanılıyor. Courtney (Shannyn Sossamon) ve 9 yaşındaki ikiz oğulları, Bughuul'un yaşadığı kırsal kesim evine taşınırlar. Ne var ki Bughuul'un şeytani planları tüm hızıyla sürmektedir, bu sefer de ikiz kardeşlerden bir tanesini ailesini öldürüp görüntüleri kamerayı alması için kandırmaya çalışacaktır.
7
Lanet 2 Vizyon Tarihi: 21 Ağustos 2015 Yapımı : 2015 - ABD Tür : Korku Süre: 97 Dak. Yönetmen : Ciaran Foy Oyuncular : Shannyn Sossamon, Tate Ellington, James Ransone, Nicholas King, Delphine Pontvieux Senaryo : Scott Derrickson, C. Robert Cargill Yapımcı : Jason Blum Serinin 2012 yapımı ilk filmindeki korkunç olayların sonrasını konu alan Lanet 2 filminde bir anne ve iki çocuğuna odaklanılıyor. Courtney (Shannyn Sossamon) ve 9 yaşındaki ikiz oğulları, Bughuul'un yaşadığı kırsal kesim evine taşınırlar. Ne var ki Bughuul'un şeytani planları tüm hızıyla sürmektedir, bu sefer de ikiz kardeşlerden bir tanesini ailesini öldürüp görüntüleri kamerayı alması için kandırmaya çalışacaktır.
8