Elenince ağlaya ağlaya gitti

30 Kasım 2014 Pazar, 12:05
Bu Tarz Benim 29 Kasım eleme gecesinde Ayşegül Doğan'ı bu kıyafeti yaktı.
Uğurkan Erez üzerindeki pelerini yere atmasına sinirlenip 3 puan verince Ayşegül Doğan şok üstüne şok yaşadı.
Bu Tarz Benim 29 Kasım eleme gecesinde Ayşegül Doğan'ı bu kıyafeti yaktı. Uğurkan Erez üzerindeki pelerini yere atmasına sinirlenip 3 puan verince Ayşegül Doğan şok üstüne şok yaşadı.
Jüri üyelerinin tamamından Ayşegül Melise Doğan'a çok düşük puanlar geldi.
En düşük puanı da Banu Alkan verdi. Ayşegül Doğan ünlü yıldızdan 2 puan alınca ismini elenecek isimler arasına yazdırdı.
Jüri üyelerinin tamamından Ayşegül Melise Doğan'a çok düşük puanlar geldi. En düşük puanı da Banu Alkan verdi. Ayşegül Doğan ünlü yıldızdan 2 puan alınca ismini elenecek isimler arasına yazdırdı.
Jüri  ilk  kez  oy birliği ile gitsin dedi
Bu Tarz Benim yarışması boyunca ismi ilk kez elenecekler arasına yazılan Ayşegül Melisa Doğan jüriden asıl darbeyi eleme anında yedi.Jüri üyeleri ilk kez bir yarışmacı için oy birliği ile gitsin dedi. Konuk jüri üyesi Banu Alkan bile 'kıskanç bakıyorsun' diyerek Ayşegül'ün adını verdi.
Jüri ilk kez oy birliği ile gitsin dedi Bu Tarz Benim yarışması boyunca ismi ilk kez elenecekler arasına yazılan Ayşegül Melisa Doğan jüriden asıl darbeyi eleme anında yedi.Jüri üyeleri ilk kez bir yarışmacı için oy birliği ile gitsin dedi. Konuk jüri üyesi Banu Alkan bile 'kıskanç bakıyorsun' diyerek Ayşegül'ün adını verdi.
Eleneceğini anlayınca ağladı
Ayşegül Melisa Doğan bugüne kadar ağlamaması ile övünüyordu. Ancak jüriden yediği darbeler sonrasında eleneceğini anlayınca ilk kez ağladı.
Eleneceğini anlayınca ağladı Ayşegül Melisa Doğan bugüne kadar ağlamaması ile övünüyordu. Ancak jüriden yediği darbeler sonrasında eleneceğini anlayınca ilk kez ağladı.