Manuş Baba'dan o fotoğrafa açıklama

28 Temmuz 2019 Pazar, 13:32
Fotoğrafıyla sosyal medyanın gündemine oturan Manuş Baba'dan askerlik itirafı geldi. Manuş Baba, " O fotoğrafa ben de çok güldüm" dedi.
Fotoğrafıyla sosyal medyanın gündemine oturan Manuş Baba'dan askerlik itirafı geldi. Manuş Baba, " O fotoğrafa ben de çok güldüm" dedi.

Son zamanların sevilen şarkıcılarından olan Manuş Baba'dan askerlik fotoğrafı hakkında samimi bir itiraf geldi.

SAHNELERE DÖNDÜ
Şarkılarıyla milyonların gönlünde taht kuran Manuş Baba geçtiğimiz ay 21 günlük vatani görevini tamamlayıp dönmüştü.Tekirdağ'da askerlik yapıp tezkeresini alarak geri dönen Manuş Baba, sahnelere de geri döndü. Manuş Baba, Edremit Altınoluk'ta konser verdi.
Son zamanların sevilen şarkıcılarından olan Manuş Baba'dan askerlik fotoğrafı hakkında samimi bir itiraf geldi. SAHNELERE DÖNDÜ Şarkılarıyla milyonların gönlünde taht kuran Manuş Baba geçtiğimiz ay 21 günlük vatani görevini tamamlayıp dönmüştü.Tekirdağ'da askerlik yapıp tezkeresini alarak geri dönen Manuş Baba, sahnelere de geri döndü. Manuş Baba, Edremit Altınoluk'ta konser verdi.

ASKERLİKTE TANINMAZ HALE GELMİŞTİ
Manuş Baba lakaplı Mustafa Özkan'ın askerlik fotoğrafı, sosyal medyayı sallamış ve birçok kişi askerlik halini konuşmuştu. Altınoluk'taki konserinde bu konuya değinen Manuş Baba'dan samimi bir itiraf geldi.
ASKERLİKTE TANINMAZ HALE GELMİŞTİ Manuş Baba lakaplı Mustafa Özkan'ın askerlik fotoğrafı, sosyal medyayı sallamış ve birçok kişi askerlik halini konuşmuştu. Altınoluk'taki konserinde bu konuya değinen Manuş Baba'dan samimi bir itiraf geldi.