CHP'den istifa eden 3 milletvekiline AKP'lilerden tebrik

CHP'den üç milletvekilinin istifası sonrası AKP Grup Başkanvekili Emin Akbaşoğlu ve Canan Kalsın istifayı değerlendirdi. Akbaşoğlu, "İstifalar buzdağının görünen kısmı, bunlar CHP'nin iyi günleri..." derken, Canan Kalsın, 3 vekili tebrik etti.

29 Ocak 2021 Cuma, 17:51
CHP'den istifa eden 3 milletvekiline AKP'lilerden tebrik
Abone Ol google-news

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na 'eleştiri' mektubu yazan üç milletvekili Mehmet Ali Çelebi, Hüseyin Avni Aksoy ve Özcan Özel partilerinden istifa etti.

İstifa eden milletvekillerine tebrik AKP'li Canan Kalsın'dan geldi. Kalsın, "Teröre ve teröriste kucak açan CHP’den ayrılan CHP İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, CHP Yalova Milletvekili Özcan Özel, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy’u canı gönülden tebrik ederim. Bir duruşu bir ilkesi bir de tek kıblesi olmalı insanın" dedi.

İstifaya ilişkin AKP'den bir yorum da AKP Grup Başkanvekili Emin Akbaşoğlu'ndan geldi. Akbaşoğlu, Twitter hesabı üzerinden şu ifadeleri kullandı:

"Oluşturmaya çalıştığınız sanal gündemler, sistem tartışmaları CHP içerisindeki büyük kavgayı perdelemeye yetmedi. İstifalar buzdağının görünen kısmı, bunlar CHP'nin iyi günleri..."  • İlgili Haberler

  • SON DAKİKA: CHP'li 3 vekil istifa etti SON DAKİKA: CHP'li 3 vekil istifa etti