Asım Can Gündüz ve Ercan Birol anısına rock festivali

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek Bak’ın Rock Fest’te, Türk rockının önemli isimleri Asım Can Gündüz ve Ercan Birol’u anılacak.

03 Eylül 2019 Salı, 23:30
Abone Ol google-news

 8-9 Eylül’de gerçekleştirilecek festivalde, çiçeği burnunda birçok rock grubu Türkiye’nin önemli rock gruplarıyla aynı sahneyi paylaşma imkânı yakalayacaklar. Bakırköy Botanik Park’ta yapılacak festivalin ilk günü olan 8 Eylül tarihinde Rock Dj Uğur ATİS, Sonbir Band, Burak Çeviker Band, Grandfathers, Omark, Taş Mektep, Ekvator, Naz Cimilli, Tarkan Çakır, Gür Akad Band, Sabih Cangil, Kasamam, Sis isimli gruplar sahnede olacak.

Festivalin ikinci ve son günü olan 9 Eylül’de ise Rock Dj Uğur ATİS, Prowler, Bartu Gülhan Band, Nautilus, Taner Öngür 4375, Altın Madalyon, Devil, Kronik, Gizem Saatci Band dinleyiciyle buluşacak. Sunuculuğunu Güven Erkin Erkal’ın yapacağı organizasyonun basın yayın ve halkla ilişkiler ayağında Murat Beşer ve Uğur Atis ve Abdülkadir Elçioğlu (Aptülika) gibi isimler yer alıyor.
Festivalde, Cahit Kukul, Gökhan Pekkaya, Halil Bal, Sefa Ulaştır, Serdar Çokuslu, Taner Öngür gibi yaşayan efsaneler de saygıyla anılacak.