Başçavuş evinde ölü bulundu

“Sizi çok seviyorum. Borçlarım çok birikti böyle bir karar aldım”

05 Mayıs 2015 Salı, 12:37
Abone Ol google-news

TEKİRDAĞ’ın Çorlu İlçesi’nde 3 çocuk babası Topçu Başçavuş Erol Yücetürk evinde ölü olarak bulundu. İntihar ettiği tespit edilen Yücetürk’ün, “Sizi çok seviyorum. Borçlarım çok birikti böyle bir karar aldım” yazılı not bıraktığı öğrenildi.

Çorlu 5’nci Kolordu Komutanlığına bağlı 105’nci Topçu Alayı’ndaki birliğinde görevli 40 yaşındaki Başçavuş Erol Yücetürk’ün işe gelmemesinden şüphelenen arkadaşları, Reşadiye Mahallesi 100. Yıl askeri lojmanlarındaki evine geldi. Yücetürk’ün telefonlara ve kapıya cevap vermemesi üzerine polis ekiplerine haber verildi. Çilingir yardımıyla içeri giren polis ekipleri yatak odasında Yücetürk’ü başından vurulmuş olarak buldu. Yapılan incelemede Yücetürk’ün eşi ile çocuklarının evde olmadığı ve beylik tabancasıyla intihar ettiği tespit edilen Yücetürk’ün ‘Sizi çok seviyorum. Borçlarım çok birikti böyle bir karar aldım’ yazılı not bıraktığı bildirildi.

Savcılık ve polis ekiplerinin incelemesinin ardından Yücetürk’ün cesedi otopsi için Çorlu Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Soruşturma sürüyor.