Beyin kanaması geçiren oyuncu Mesut Akusta'dan ilk paylaşım

Geçtiğimiz günlerde beyin kanaması geçiren ve 3 saat süren bir ameliyat olan oyuncu Mesut Akusta'dan güzel haber geldi. Sosyal medya hesabından hasta yatağında çekilen fotoğrafını paylaşan ünlü oyuncu, iyi olduğunun müjdesini verdi.

25 Ağustos 2021 Çarşamba, 16:39
Beyin kanaması geçiren oyuncu Mesut Akusta'dan ilk paylaşım
Abone Ol google-news

Oyuncu Mesut Akusta, geçtiğimiz günlerde Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan evinde beyin kanaması geçirmişti.

Ailesinin sağlık ekiplerine haber vermesi üzerine evde yapılan ilk müdahalenin ardından oyuncu, hastaneye kaldırılmıştı. Ameliyata alınan Akusta, 3 saat süren başarılı operasyonun ardından yoğun bakım odasına alınarak uyutulmuştu.

Oyuncunun eşi Şafak Özbir Akusta, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yapmıştı:

“Eşim Mesut Akusta beyin kanaması geçirdi, acil ameliyata alındı. Ameliyat yaklaşık 3 saat sürdü ve başarılı geçti, çok şükür. Şu anda yoğun bakımda, lütfen dualarınızı eksik etmeyin.”

AKUSTA'DAN İLK PAYLAŞIM

Ameliyatın ardından yoğun bakımda tutulan oyuncu, kendine geldi. Hızla toparlamaya başlayan Akusta, hasta yatağında senaryo okurken çekilen bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.

Ünlü oyuncu, paylaşımına "Arayan soran herkese teşekkürler" notunu düştü.

İLK YORUM ROL ARKADAŞINDAN

Teşkilat dizisinde Mete karakterine hayat veren oyuncunun paylaşımına ilk yorumlardan biri de rol arkadaşı Deniz Baysal'dan geldi. Oyuncunun sağlığının iyi olduğunu görünce mutlu olan Baysal, Canımız başganımız" yorumunu yaptı.