Demirkol - Sneijder savaşı: Attığı mesajlar elimde

Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder, Mehmet Demirkol'un sarf ettiği sözlerin gerçeği yansıtmadığını ifade etti. Demirkol da Sneijder'e cevap vererek elinde kanıtların olduğunu öne sürdü.

29 Şubat 2016 Pazartesi, 15:28
Abone Ol google-news

Galatasaray’ın yıldız oyuncusu Wesley Sneijder, NTVSpor yorumcusu Mehmet Demirkol'un "Mustafa Denizli’nin antrenmalarıyla dalga geçiyor" sözlerine cevap verdi. Demirkol'un dediklerinin gerçeği yansıtmadığını ifade eden Hollandalı yıldız Twitter hesabından, “Türk medyasında gerçek olmayan hikayeler anlatılıyor. Mustafa Denizli hakkında hiçbir açıklamam olmadı. Kendisine saygı duyuyorum” dedi.

"Sneijder Mustafa Denizli'yle dalga geçiyor"

DEMİRKOL: "ELİMDE KANITLAR VAR!"

Sneijder'in açıklamaları sonrasın da Mehmet Demirkol da Twitter'dan Hollandalı yıldıza cevap verdi. "Denizli'den önce Sneijder'e yabancı sözü verildi dedim. Cumartesi menajeri Albers doğruladı" diyen Demirkol, daha sonra "Bugünkü 'Denizli'nin antrenman metotlariyla dalga geciyor' haberi de dogrudur ve kaniti da elimde var." dedi.
Tweetlere devam eden Demirkol daha sonra; "Eger anlattigim 'story bullshit'se bunun hesabini Turk medyasina degil menajerine sormali. Elimde Albers'in attigi mesajlar duruyor." ifadelerini kullandı.