Ebru Şallı: Kandırılmadım, inandım

Pazartesi gününden bu yana Ebru Şallı’nın evli bir işadamı olan Uğur Akkuş’la yaşadığı ilişki konuşuluyor.

21 Temmuz 2017 Cuma, 18:01
Abone Ol google-news

Eski manken Ebru Şallı nasıl “Evet” dediğini ve neden evli bir insanla ilişkiye başladığını HaberTürk'ten Esin Övet'e anlattı.

‘KÂĞIT ÜZERİNDE SÜREN BİR EVLİLİK’

Kim ister böyle olmasını? Hiçbir kadın böyle bir şey yaşamak istemez. Anlatamayacak kadar üzgünüm. Hiç uyumuyorum, hiçbir şeye konsantre olamıyorum. Ailem de çok üzgün. Şu an annem yanımda, ağlıyoruz sürekli. Babam hastanede. Genelde hep dimdik durdum, beni hep pozitif gördünüz ama şu an gerçekten iyi değilim.

Hangi kadın evli olduğunu bile bile böyle bir yola çıkar? Tabii ki böyle bir şey söz konusu değil. Kâğıt üzerinde evli ama aslında 3 yıl önce bitmiş bir evlilik var ortada. 2 çocuğu olduğunu biliyordum...

3 yıldır boşanmaya çalıştığını, davaların hepsini gördüm. Zaten tek başına yaşıyor. Onu da gördüm. 3 aydır da onu tanımaya çalışıyorum. Ayrıca doğru, dürüst bir insan. Beni hiç kandırmadı. Ben bunu gördüm, inandım...

‘Dava sürecinde detayları anlatamam’

Dava sürecinde olduğu için neden inandığımın, güvendiğimin detaylarını anlatamıyorum. Zaten beni aşan bir durum. Karışamam, anlatamam. Bana asla yakışmaz. Bunların konuşulması bile mahvediyor beni.

‘NE ÇOCUK NE DE EVLİLİK PEŞİNDEYİM’

Ünlü bir insan değil, olmak da istemiyor. İşinde gücünde, normal bir insan. Herkesin başına gelebilir. 3 yıldır boşanmaya çalıştığını ispatladı. Ben kandırılmadım, inandım. Resmi açıdan evli gözüküyor ama ayrı yaşıyorlar. O kadar çok var ki böyle. Bana bunu gösterdi, inanmasam bile bile 2 çocuk annesi olarak neden gireyim?...

Böyle bir şeye ihtiyacım yok. Ne çocuk ne de evlilik peşindeyim, ben bunları bitirdim çok şükür. Bir insana inandım, güvendim. Ben sevgi insanıyım, sevginin peşindeyim. Bulduk birbirimizi. Onun da 2 çocuğu var, benim de. “Anlar beni” diye düşündüm. “Neden olmasın?” dedim. Bir yola girdiğim insan böyle çıktı...

Bu duyguyu herkes yaşayabilir, “Asla” diyen insanların bile başına gelebilir. Hepimiz insanız. Benim kimseye hiçbir kötü niyetim olmadı, olamaz da. Şimdiye kadar hiç kimseye kötülük yapmadım, hiç kimsenin ilişkisine zarar vermedim. Burada da böyle bir durum var, inanın bana.

‘BİRAZ ANLAYIŞ VE SAYGI İSTİYORUM’

Babam hastanede. Serumla duruyor şu anda. Astım rahatsızlığı var, nefesi tıkanıyor. Şu anda gazetede çıkan asılsız haberler var. Haber kirliliği beni ve ailemi çok etkiliyor. Benim 2 erkek evladım var. Konuşmadığım, ağzımdan çıkmayan, aslı olmayan şeyler yazılıyor. Onların da çocukları var...

Bazı şeylerin çok dikkatli yazılıp çizilmesi gerekiyor. Mahkemede süren davalar var. Ben dışarıdan bir kişiyim. Kimsenin zarar görmesini istemiyorum, hele ki çocukların.

Bugün detaylı bir şeyler konuşulmuyorsa çocuklar için, büyüdüklerinde zarar görmemeleri için. O yüzden bazı durumlara dahil olamam. Sadece kendi adıma bunca zamandır beni tanıyan insanlardan biraz anlayış ve saygı istiyorum. Çünkü ben kimseye kötülük yapmadım.

'EBRU EŞİMİN PARASININ OLMADIĞINI BİLSE YÜZÜNE BİLE BAKMAZ'

Ebru Şallı’nın yeni sevgilisi Uğur Akkuş’un eşi Gonca Akkuş, Günaydın’a konuştu: Uğur’un mal varlığı şu an mahkeme kararıyla tedbir altında yani parasını kullanamaz. Ebru Şallı, parasının olmadığını bilse eşimin yüzüne bakmaz!

Bu olay karşısında şoke olduğunu söyleyen Gonca Akkuş, yaşadıklarını hasta yatağında anlattı: "Hiçbir şey ispatlamak zorunda değilim. Eşimin kişisel sorunları var. Boşanma davası diye bir şey söz konusu değil. Bir dava varsa, o da darp davasıdır; onu da ben açtım. Eşim benden çocuk istiyordu. Hamile olduğumu bilmiyordu ama bu planlı bir hamilelikti, yani hamile kalma ihtimalimi biliyordu. Daha önce yedi aylık bir erkek, altı aylık bir kız çocuğumuz hamilelik sürecinde vefat etti.

Onların ceninlerini eşim gömdü. Biz böyle duygusal bir evlilik süreci geçirdik. Eşim bu konuda çok hassastır; sürekli çocuklarımızın mezarına gider." Hayatının hiçbir sürecinde bu kadar kötü olmadığını açıklayan Akkuş, sözlerine şöyle devam etti: "Kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Daha önce yaptığım açıklamalar yüzünden pişman oldum, böyle gündeme gelmek istemezdim.

Hamile olduğumu söylediğim için de pişmanım. Olayı öğrendikten sonra kullandığım ilaçlar yüzünden bebeğimi zorunlu olarak aldırmam gerekti. Çocuk aldırmak yasak ama ben mecbur kaldım. Bu haber gazetelerde çıkınca operasyonu gerçekleştirdiğim klinikle sorun yaşadım."

'UĞUR O TEKNEYİ BENİM PARAMLA KİRALADI'

Ebru Şallı'nın yeni sevgilisi Uğur Akkuş'un eşi Gonca Derin Akkuş, reklam yaptığı yönündeki iddialar için: "Tasavvuf edebiyatı master'ı yapıyorum. Herhangi bir işim yok. Eşimle birlikte ortak gelirlerimiz var. Reklam gibi bir amacım olamaz çünkü benim bunu kullanacak bir mecram ya da mesleğim yok. Bu saatten sonra Uğur geri gelse de evliliğimiz bitti. Aşk zaten yoktu" dedi.

Eşinin Bodrum tatiline kendisinin verdiği parayla çıktığını belirten Akkuş, sözlerine şöyle devam etti: "Bence Ebru Şallı eşimin mal varlığı için onunla birlikte. Parası olmasa onun yüzüne bile bakmaz. Ancak ne yazık ki Uğur'un malvarlığı şu an mahkeme kararıyla tedbir altında. Parasını hiçbir şekilde kullanamıyor. Hatta Bodrum'a gitmeden önce benden para istedi. Eşi olduğum için kendi hesabımdan ona yüklü bir miktar para yolladım. Ne acı ki o parayla gidip tekne kiralayıp Ebru Şallı ile o pozları verdi."