Elinde hortumla alevlerin arasına girmişti: Oyuncu İbrahim Çelikkol'dan mesaj var

Oyuncu İbrahim Çelikkol, Marmaris'teki orman yangınının söndürülmesi için ön safhalarda yer alarak alevlere müdahale etmişti. Şarkıcı Mustafa Sandal aracılığıyla mesaj gönderen Çelikkol, "Turgut'ta bir dağı kurtardık. Dualarınız için minnettarız" dedi.

Yayınlanma: 05.08.2021 - 10:37
Elinde hortumla alevlerin arasına girmişti: Oyuncu İbrahim Çelikkol'dan mesaj var
Abone Ol google-news

Son olarak TV8'de yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde oynayan İbrahim Çelikkol, Marmaris'te devam eden orman yangınlarını söndürmek için çalışmalara katılmıştı. Çelikkol'un ön safhalarda hortum taşıyarak alevlerin içine girdiği görüntüleri paylaşan şarkıcı Mustafa Sandal bu sefer de oyuncunun mesajını paylaştı.

"TURGUT'TA BİR DAĞI KURTARDIK"

Instagram hesabından Çelikkol'un sahadaki ekiple çekilen fotoğraflarını paylaşan Mustafa Sandal, oyuncudan gelen mesaja da yer verdi. Paylaşımına "İbrahim ve Onur kardeşimden mesaj var" diyerek başlayan Sandal, "Burada, yazılanları pek takip edemiyoruz ama Mustafa ağebeyimiz iyi dilek ve dualarınızı iletti. Dün akşamki dualarınız sayesinde Turgut'ta bir dağı kurtardık. Dualarınız için minnettarız. Şimdi biraz yorgun düştük ve soluklanmak için ara verdik. Allah razı olsun sizlerden. Biz ve dostlarımız tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz" dedi.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon