Erkek severse...

Erkekler aslında ne demek ister? Erkekleri bir türlü anlayamamaktan yakınıyorsanız, söylediklerini anlamadıysanız kodlarını çözememişsiniz demektir. En azından birkaç konuda şifreleri kırabilirsiniz!

01 Nisan 2011 Cuma, 12:58
Abone Ol google-news


Koç burcu erkeği severse


Aşık olunca kalbiniz küt küt atıyor, eliniz ayağınız birbirine dolaşıyor, belki yemek yiyemiyor, belki de uyku bile uyuyamıyorsunuz. Bunlar sizin bildiğiniz değişiklikler. Bir de bilmedikleriniz var! Aşk demek; etrafınızdaki tüm mutsuzlukları unutup, hayata pembe gözlüklerle bakmak demek... Canınız ne kadar acısa da, eğer âşıksanız, ne moraliniz bozulur ne de hayata küsersiniz.Bayanlar önemli soruları keyifli anlarınızda sormanızda fayda var! İçkiliyken ya da yatmadan önce değil. Yine Ocak ayında doğan erkeklerin çoğu Ekimde, en azından Temmuzda doğan kadınları tercih ediyorlar.


Boğa burcu erkeği severse


Kadınlardan da aynı sıcaklığı beklerler, Eşlerinin desteğini her an beklerler. Günlük yaşamda karşılaştıkları sıkıntılarını şefkatli bir kadın kucağında anlatmayı arzularlar ancak eleştirildiklerinde  of  annem gibi konuşuyorsun deyip işin içinden  çıkarlar. Siz en iyisi  ikisinin ortasını yakalamaya çalışın. Boğa erkeği yatakta hâkimiyet kuran kadından hoşlanır. Seks hayatınızın güzel olması problemlerin yok olmasını sağlamaz ama ilişkinin zorlu zamanlarında yumuşatıcı etken olabilir Yine Mayıs ayında doğan erkeklerin çoğu Haziranda, en azından Aralıkta doğan kadınları tercih ediyorlar.
 

İkizler burcu erkeği severse


Bir kadını beğendiğini belli etmekten çekinmezler. Duygularını saklamaz, bu çok güzel bir ilişkiyi başlatmak anlamına gelebilir. İkizler aşık olduğunda sevgiliye olan sevginizin sizi çok daha farklı bir boyuta geçirdiğini, her şeyi unutturacak boyutta tüm vücudunuzu sardığını, bazen yaşamınızda her şeyden sıyrılıp sadece onun varlığını düşündürdüğünü fark etmişsinizdir. İhmal edilmek ve seksin az olduğu bir evlilik bu burç erkeklerinin en büyük korkusudur… Yine Mayıs ayında doğan erkeklerin çoğu Haziranda, en azından Aralıkta doğan kadınları tercih ediyorlar.


Yengeç burcu erkeği severse


Yengeç erkekleri, gerek sözleriyle gerekse de jestleriyle sevgisini göstermesini ister. İçten “seni seviyorum” sözleri ve sıcak buseler Alışırsa daha derin bağlanır ve size doyamıyordur Mum ışığı eşliğinde yenilen romantik akşam yemekleri sizin için! Sizi sevdiğini hâlâ söylememiş olsa da, parmaklarıyla duygularını belli edebilir. Parmaklarıyla kollarına dokunması, bilinçaltındaki size sarılma isteğinin bir belirtisidir. Rahatlayabilirsiniz. Yine Haziran ayında doğan erkeklerin çoğu Nisanda, en azından Ekimde doğan kadınları tercih ediyorlar.


Aslan burcu erkeği severse


Bir Aslan erkeğin duygularını en güzel şekilde ifade eden gözlerini doğru okumayı öğrenirseniz şimdiye kadar hiç dikkat etmediğiniz şeyleri fark edebilirsiniz. Seni istiyorum." size doğru bakan bir erkek görüyorsanız sizi beğenmiş demektir. Algılanabilecek en temel mesaj ise şu olabilir: "Seni beğendim ve daha uzun süre görmek için gözlerimi açık tutmaya çalışıyorum Sevgililerinin kendilerinden daha fazla dikkat çekmesi, Aslan erkeğini kıskandıracak ve oldukça öfkelendirecek bir durumdur Yine Ağustos ayında doğan erkeklerin çoğu Temmuz’da, en azından Haziranda doğan kadınları tercih ediyorlar.
 


Başak burcu erkeği severse


Hafifçe dokunuyorsa yorsa: Hafif bir dokunuş o kişinin mutlu olduğuna işaret eder. Her halinizle güzel bulur Elbette ki de saçlarınız yapılı olduğunda ve ışıl ışıl parladığınızda size iltifat etmesini doğal karşılıyor olabilirsiniz. Yataktan kalktığınız andan gece uyuyana kadar geçen her saniyenizde, ister bakımlı görünmek için tonlarca para harcayın isterseniz de en doğal halinizle, makyaj bile yapmadan gezin, o sizi yine de güzel bulacaktır. Bu durumda gözü sizden başkasını görmüyor demektir. Sözün kısası, iç güzelliğiniz de olsun yeter. Yine Eylül ayında doğan erkeklerin çoğu Eylülde, en azından Nisan’da doğan kadınları tercih ediyorlar.
 

Terazi burcu erkeği severse

Öncelikle bir Terazi âşık olduğunu ilk olarak sizi baştan aşağı süzerek belli eder Kesintisiz olan ilgisi size özel olduğunuzu hissettirir Seni bulduğunda mutlu olup acı çeken kişidir .Yapmamız gereken hayalini kurduğumuz büyüyü sevdiğinize karşı duyduğunuz sevgide görmek ve masallarda yaşanan şeylerin beklentisi içine girmemek. Sen” i bulduğunda mutlu olup, bulamadığında acı çekenlerdir..Ve buna AŞK diyenlerdir... Hep kadınlar aşk ister sanıyorsanız yanılıyorsunuz; erkekler de ilişkilerinde ilgi ve aşk beklerler Yine Ocakta, en azından Haziran’da doğan kadınları tercih ediyorlar.


Akrep burcu erkeği severse


Akrep erkeği kararlı, ne istediğini bilendir Onun için kadın birazda müstehcen olmayı sevmelidir' Erkekleri sorun getiren 'sorun 'atan kadınlardan hoşlanmazlar!' Fedakâr olur sizin için tartışmaya girebilir. Size sorular sorarak ihtiyaçlarınızı anlamaya çalışır. Erkeğin kalbine giden yol mideden geçtiği kadar sizi güldürebilmekten de geçer. Birçoğumuz çocuk ruhlu olduğunuzu kabul ederiz... Siz de bunu artık kabul etseniz çok iyi olur! Yine Kasım ayında doğan erkeklerin çoğu Haziran’da, en azından Nisan’da doğan kadınları tercih ediyorlar.


Yay burcu erkeği severse


Evlilik, beraberlik, düzenli bir seks hayatı anlamına da geliyor. Yay Erkekleri, yatakta mutlu oldukları ve mutlu ettikleri bir evlilik isterler. Kesintisiz ilgi, ona özel olduğunu hissettirir. Her erkek kendini bulunmaz Hint kumaşı zanneder, ama bunu bir de sizin davranışlarınızdan anlarsa, ondan daha mutlu erkek olmayacaktır. Her zaman sevgilinize ilgi gösterirseniz, o da sizin için her şeyi yapmaya hazır olacaktır. Yine Aralık ayında doğan erkeklerin çoğu Mayıs, en azından Temmuz’da doğan kadınları tercih ediyorlar
 

Oğlak burcu erkeği severse


Erkekleri kadınlarda, olaylara karşı verdikleri tepkilerde samimiyet, sözlerinde doğallık ararlar., “seni seviyorum” derken gözlerinin içine bakıp içtenliği yakalayabilmesini beklerler. Oğlak  Erkekleri de öyle. Somurtkan, daima mutsuz olan kadınların er ya da geç dırdır etmeye başlayacaklarını bildikleri için bu tür kadınların yanında ruhları daralır. Daha doğrusu bu tür kadınların yanında kalmayı pek tercih etmezler, iyi vakit geçirmek varken, neden hiçbir şeyden memnun olmayan birini memnun etmeye çalışsınlar ki? Yine Aralık ayında doğan erkeklerin çoğu Mayıs, en azından Temmuzda doğan kadınları tercih ediyorlar
 

Kova burcu erkeği severse

Her ne kadar cesur kadınları sevdiklerini söyleseler’ de, erkekler seçim hakkının onlara bırakılmasını ister.  Kovalamaca oyununu çok severler ve genelde kovalanmak değil, kovalamak isterler. Her erkeğin içinde bir avcı içgüdüsü vardır, sizi takip ederken de bu güdülerini hayata geçirirler. Kim erkeklerin flörtü sevmediğini söyleyebilir ki? Tam tersine bayılırlar. Aşkından eriseniz de bırakın o size gelsin. Doz ve zaman ayarlamasını ona bırakın. Doğal olun, yeter. Değerinizden bir şey kaybettirmez. Yine Ocak ayında doğan erkeklerin çoğu Ekimde, en azından Temmuzda doğan kadınları tercih ediyorlar.
 

Balık burcu erkeği severse


O kafanızın içinde kurduğunuz denklemleri bir kenara bırakın ve aşkta mantık aramayın. Sadece aşkınızı sevdiğiniz kadına gösterin. Bakın kadın denilen bu varlık sizin için neler yapıyor... Duygusal yönünü ön planda tutan Balık, kadınını mutlu etmeye yetecektir. Bir bakış 100 kelimeden daha fazla şey söyler denir ve gerçek de bu Aşkta Sorgulamayı bırakın da keyfini çıkarın! “seni seviyorum” sözleri, sıcak öpücükler, şefkatli sarılmalar puan kazandıran biricik davranış şekilleridir. Yine Mart ayında doğan erkeklerin çoğu Ocakta, en azından Temmuzda doğan kadınları tercih ediyorlar.