Eşeğe cinsel istismar iddiası! Darbedildi

Çiftliktekiler, otluk alanda dolaşan eşeğe cinsel istismarda bulunmak istediğini iddia ettikleri servis şoförü A.E.'yi sopalarla darbetti.

29 Ağustos 2021 Pazar, 13:24
Eşeğe cinsel istismar iddiası! Darbedildi
Abone Ol google-news

Olay, dün Tuzla Tepeören'de bulunan çiftlikte meydana geldi. İddiaya göre, servis şoförü A.E., otluk alanda eşeğe cinsel istismarda bulunmak istedi. Çiftlikte bulunanlar da A.E 'yi  önce bir süre kovaladı, sonra ellerindeki sopalarla darbetmeye başladı.

İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Gözaltına alınan şüpheli A.E.,  polis merkezindeki ifade işlemlerinin ardından Anadolu Adalet Sarayı'na sevk edildi. Şüpheli A.E.  adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. 

SUÇLAMAYI REDDETTİ

A.E’nin poliste ve adliyede alınan ifadesinde, tuvaletini yapmak için otluk alana geldiğini, bu sırada ayakları bağlı olan eşeği gördüğünü ve eşeği kurtarmak için yanına yaklaştığında yurttaşların kendisini kovaladığını bu nedenle kaçmaya başladığını söylediği öğrenildi. Kendisine atılan suçlamaları kabul etmeyen şüphelinin kendisini darbedenlerden de şikayetçi olmadığı belirtildi.